“Simpaticni Brka”

Blaznavac Cafe-Bar
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 16. januar 2019.

Obzirom da mi je ovaj kafic u komsiluku cesto svratim na kafu ili uvece na koktel. Koktel majstor je odlican usvom poslu, konobari veoma pristojni, fini, opusteni... Uvece zna ozbiljna zurka da bude, autenticno mesto koje definitivno treba posetiti. O enterijeru ne treba trositi reci, jedinstveno i predivno. Sto se losih strana tice, ja se do sada ni jednom nisam susreo sa necim sto mi se nije dopalo na ovom mestu.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku MiodragAK

Komentar je napisan: 7. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Autenticno i jako prijatno mesto. Basta preslatka. Cene su normalne,ako uzmemo u obzir lokaciju lokala.

1  Hvala korisniku anamp2
Komentar je napisan: 5. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Zanimljiv bar, odlični kokteli i muzika, opuštena atmosfera i pristupačne cijene. Sve preporuke za ovo mjesto!

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku Maria5637
Komentar je napisan: 22. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična i opuštena atmosfera, sa jako ljubaznim osobljem. Zanimljiva i originalna dekoracija i koncept lokala. Sve pohvale. :)

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku MartaD4264
Komentar je napisan: 14. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Neobicno mesto u srcu Beograda sa vrlo starim predmerima iz blize i dalje istorije. Mozete se zabaviti igranjem na fliperu. Mesto za uzivanje i opustanje.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku ivmimickey90

Putnici koji su gledali informacije o mestu Blaznavac Cafe-Bar gledali su i

Blaznavac Cafe-Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!