“Jako lose, dostava”
Komentar o hotelu Loki

Loki
Komentar je napisan: 25. decembar 2020.

Narucene dve pljeskavice, jedna u somunu a druga u lepinji, stigle su nam obe u lepinji. U jednoj je falio kajmak, a u drugoj kupus. Cena je iznosila 625, zaokruzili smo na 700, ali kurir nije imao dovoljno da nam vrati kusur (300din, zaokruzena cifra), vec 260.
Jako neprofesionalno.
Sto se tice samog kvaliteta mesa i celog proizvoda uopste, od 1 do 5, dajemo dvojku (2).
Kod Lokija vise jesti necemo.

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku _C9732IV

Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

pocinjem sebe da mrzim svaki put kad kupim al je jedino posle 12 u kraju. Tuzan je kraj u kom je ovo jedino mesto sto radi do kasno u noc

Hvala korisniku Mirko I
Komentar je napisan: 15. novembar 2019.

Hrana je i dalje najbolja kod Lokija ukoliko zelite da brzo pojedete nesto kvalitetno, svaka cast samo jako hahahahaahah

Hvala korisniku Mihailo A
Komentar je napisan: 8. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Jeste bilo ujutru, ali radnice totalno nezainteresovane, kao da su premorene i mrze svoj posao. Gurmanska pljskavica mrsava, nikakva, a cena previsoka. Morao sam da pitam da li sam dobio gurmansku ili obicnu? Druga porcija pilece belo na tanjiru, toliko vegete stavljeno da nije bilo jestivo. Racun 780 dinara, dajem 1000, vracaju mi 200 dinara i cute, kao da je najnormalnije da castim 20 dinara. Ocaj zivi. Nekad bilo top mesto. Ssd ni kvalitet, ni cena, ni usluga.

Datum posete: novembar 2018.
2  Hvala korisniku DjordjeG31
Komentar je napisan: 25. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Nekad bio broj 1 sad na zalost dosta opao kvalitet mesa, lepinje ne tako sveze verovatno zbog manjeg obima posla. Nadam se da ce Loki vratiti stari prepoznatljivi kvalitet

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku dzadzi

Putnici koji su gledali informacije o mestu Loki gledali su i

Loki – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!