“Klopa”

Boutique Cafe&Restaurant
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 21. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Nista specijalno...mesto previse bučno.Mnogo ljudi ima.Usluga nista posebno.Hrana ukusna i dobra....

Datum posete: decembar 2015.
Hvala korisniku E38888

Komentar je napisan: 25. april 2016.

Na lokacijama poput ove u centru Beograda, nikada ne ocekujem previse... veliki protok ljudi, puno poslovnih objekata u blizini i konstantna guzva na takvim mestima u startu spustaju moje kriterijume, ali ovde sam bio iznenadjen vise nego prijatno. Unutrasnjost objekta je za svaku pohvalu, moderno sredjen, ali ne fensi... konobar cije ime nisam na zalost zapamtio, je bio izuzetno usluzan, ljubazan i korektan, iako je pored nas imao jos mnogo drugih gostiju, ali ni jednog momenta nije odavao znake nervoze ili bilo sta sto bi moglo odati utisak da je "zaplivao". Tacno je da smo cekali koji minut duze na pice, i da nam je hrana stigla nakon vise vremena, ali na mestu sa ovakvim obimom posla to ne sme da se uzme kao zamerka, jer je to jednostavno tako. Obrok je bio sjajan, poslastice na kraju takodje, tako da smo moja drugarica i ja izasli odatle izuzetno zadovoljni, iako smo se dvoumili da li da uopste udjemo tu na rucak. Iako nismo imali nikakvu rezervaciju, ljubazna hostesa nam je bez problema nasla sto u prepunom lokalu... zaista sam prijatno iznenadjen, a u pitanju je objekat "Kod Konja" :)

Datum posete: mart 2016.
Hvala korisniku Giovanni-AFC
Komentar je napisan: 12. april 2016.

Kad se nađete s društvom kod konja, a ne znate kuda, eto rešenja. MAda je obično velika gužva i nije više sigurno da ćete odmah naći mesto. Meni se sviđaju njihovi sendviči i brunch varijante, ostalu hranu nisam probala. Takođe enterijer je ugodan i pogled na Narodno pozorište je prelep.

Datum posete: mart 2016.
Hvala korisniku MAMINEO
Komentar je napisan: 28. februar 2016.

Licno po meni jedno od lepsih mesta u gradu.Bar za moj ukus.:) Ljubazno osoblje,brzo,cene pristupacne.Topla preporuka za svako doba dana ako ste u prolazu kroz grad :) <3

Datum posete: avgust 2015.
Hvala korisniku IvanaStojanovic
Komentar je napisan: 4. februar 2016.

U januaru smo sedili u basti, pored spomenika na samom Trgu Republike, pasta je bila izvrsna ali smo se odusvili Forestmix kupom - must try. S obizrom na guzvu, osoblje brzo i veoma usluzno. Definitivno cemo dolaziti cesce.

Datum posete: januar 2016.
Hvala korisniku Marko M

Putnici koji su gledali informacije o mestu Boutique Cafe&Restaurant gledali su i

Boutique Cafe&Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!