Tripadvisor

Boutique Cafe&Restaurant
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 7. oktobar 2019.

Vro sam zadovoljna ovim restoranom.Usluga je odlicna. Hostesa Kristina je na nivou, uvek prijatna i raspolozena :)

Hvala korisniku Kacicam

Komentar je napisan: 7. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran je odlican,lokacija takodje jako dobra sve bitne stvari su u neposrednoj blizini restorana...
Posebno bih istakao hostesu Kristinu koja je jako prijatna i nasmejana,kulturna sve pohvale za nju i osoblje..

Hvala korisniku ivanchefserbia
Komentar je napisan: 7. oktobar 2019.

Prezadovoljna sam kompletnim dojmom ovog restorana! Na ulazu nas je pozdravila jako ljubazna hostesa Kristina i objasnila nam sve sto treba vezano za hranu,a hrana je bila bas kao sta je opisala! Vrlo ukusna i definitvno cemo se vratiti tamo,preporucujemo ovo mjesto ..p.s. i pivo je odlicno!

Hvala korisniku Ana5890
Komentar je napisan: 7. oktobar 2019.

Super ambijent ,super usluga , super hrana , Kristina zraci osmehom i pozitivnom energijom koja se oseti pri samom dolasku...

Hvala korisniku PredatorMontenegro
Komentar je napisan: 3. septembar 2019.

Usluga katastrofa. Cekamo vec 20 minuta. Konobar nas gleda al ne prilazi. Tu smo jos minut, ako ne dodju odosmo. POZDRAV

Hvala korisniku lenavujovic123

Putnici koji su gledali informacije o mestu Boutique Cafe&Restaurant gledali su i

Boutique Cafe&Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!