“Sjajno!”
Komentar o hotelu Red Bread

Red Bread
Komentar je napisan: 27. maj 2017.

U traganju za mestom gde bi porodicno doruckovali, nasli smo Red Bread na trip advisoru. Mnogo vise od ocekivanja, ne pusi se unutra, hrana odlicna i mastovita, cene vise nego pristupacne. Svaka preporuka!

Hvala korisniku midents
Napišite komentar

Komentar je napisan: 22. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Jedan od retkih lokala u ovoj ulici koji ima radno vreme og 8h. Mali restoran, sa zanimljivim enterijerom. Jedina zamerka je malo sporiji servis, usluga. Cene ispod proseka za ovaj deo grada i hranu koju služe. Ovaj put sam bio na doručku, vratiću se sigurno, kada budem imao priliku.

Hvala korisniku Savic1804
Komentar je napisan: 8. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Simpaticno mesto, ukusni sendvici koji su nas podsetili na Grcku. Veoma nam se dopalo i planiramo ponovo da ih posetimo u skorije vreme ☺️

Hvala korisniku tijana996
Komentar je napisan: 18. februar 2016. sa mobilne aplikacije

Sjajno je sto mogu da sedim u D baru preko puta i narucim hranu u Red Bread-u, a oni ce je doneti kao da sam kod njih u restoranu. Hvala na ljubaznosti i ukusnoj i nesvakidasnjoj ponudi.

3  Hvala korisniku Ljuba E
Komentar je napisan: 8. februar 2016. sa mobilne aplikacije

Hrana je ukusna. Ali usluga spora. Ali sve u svemu restoran je ok, da se opustiš u toku dana i za lagani brzi zalogaj.

Hvala korisniku SlobodankaM

Putnici koji su gledali informacije o mestu Red Bread gledali su i

Red Bread – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!