“Simpatično mesto za brz i ukusan obrok”
Komentar o hotelu Red Bread

Red Bread
Komentar je napisan: 4. oktobar 2017.

Ljubazno osoblje, simpatično mesto, ukusna hrana s mogućnošću da menjaš po svom ukusu (ili potrebama) dodatke u jelu, cene prihvatljive.

Datum posete: septembar 2017.
1  Hvala korisniku Vegefriends

Komentar je napisan: 27. maj 2017.

U traganju za mestom gde bi porodicno doruckovali, nasli smo Red Bread na trip advisoru. Mnogo vise od ocekivanja, ne pusi se unutra, hrana odlicna i mastovita, cene vise nego pristupacne. Svaka preporuka!

Datum posete: maj 2017.
1  Hvala korisniku midents
Komentar je napisan: 22. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Jedan od retkih lokala u ovoj ulici koji ima radno vreme og 8h. Mali restoran, sa zanimljivim enterijerom. Jedina zamerka je malo sporiji servis, usluga. Cene ispod proseka za ovaj deo grada i hranu koju služe. Ovaj put sam bio na doručku, vratiću se sigurno, kada budem imao priliku.

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku Savic1804
Komentar je napisan: 8. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Simpaticno mesto, ukusni sendvici koji su nas podsetili na Grcku. Veoma nam se dopalo i planiramo ponovo da ih posetimo u skorije vreme ☺️

Datum posete: jul 2015.
Hvala korisniku tijana996
Komentar je napisan: 18. februar 2016. sa mobilne aplikacije

Sjajno je sto mogu da sedim u D baru preko puta i narucim hranu u Red Bread-u, a oni ce je doneti kao da sam kod njih u restoranu. Hvala na ljubaznosti i ukusnoj i nesvakidasnjoj ponudi.

Datum posete: februar 2016.
3  Hvala korisniku Ljuba E

Putnici koji su gledali informacije o mestu Red Bread gledali su i

Red Bread – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!