“Savrsena hrana i usluga”
Komentar o hotelu Vrh Beograda restoran

Vrh Beograda restoran
Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Drugacije mesto sa odlicnom hranom i ljubaznim osobljem. Prelepo uredjena basta u prirodi. Za svaku preporuku!

Hvala korisniku majam258

Komentar je napisan: 31. maj 2020.

Svako ko ima porodicu sa malom decom voleo bi da unapred ima i uvid u vaš cenovnik kao i ponudu u vidu jelovnika na uvid preko interneta. Nadam se da će biti i to uskoro...

Hvala korisniku Alex981000
Komentar je napisan: 29. maj 2020.

Dosli smo po preporuci i sa visokim ocekivanjima. Prelep ambijent,odlicna usluga i vrlo ukusna hrana.
Fenomenalan dorucak.

Hvala korisniku DunjaA12
Komentar je napisan: 26. maj 2020.

Prvi put smo bili, sasvim slučajno. Preukusna hrana i bajkovit ambijent. Sigurno postajemo stalni gosti.

Hvala korisniku kostac524
Komentar je napisan: 26. maj 2020.

Idealno mesto za rucak sa porodicom ili prijateljima. Odlicna hrana i ljubazno osoblje. Preporucio bih gurmansku dasku za dve osobe.

1  Hvala korisniku MarkoN290

Putnici koji su gledali informacije o mestu Vrh Beograda restoran gledali su i

Vrh Beograda restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!