“Odličan ambijent i hrana”
Komentar o hotelu Velika Skadarlija

Velika Skadarlija
Kuhinje: centralnoevropska
Komentar je napisan: 18. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Mesto koje će uvek biti jedan od simbola Beograda. Odličan ambijent i hrana.
Kvalitetna usluga, konobarica Marija je bila odlična. Nasmejana i uvek tu kad treba.

Hvala korisniku namerniputnik

Komentar je napisan: 9. oktobar 2019.

Mesto je veoma prijatno, konobarica ljubazna, usluga odlična, muzika fina, diskretna. Hrana je bila razočarenje.Naručili smo Junačku sablju za četiri osobe.Polovina onoga što piše u meniju uopšte nije poslužena na tanjiru. A i ono što smo dobili nije bilo najbolje spremljeno. Obišli smo mnogo restorana u Beogradu i ne sećam se da smo negde dobili goru hranu. Trebalo bi da promene kuvara.

1  Hvala korisniku milicats12019
Komentar je napisan: 4. avgust 2019.

Nismo bili usluzeni 45min. i otisli smo ne usluzeni i gladni, svi gosti oko nas bili usluzeni i jeli iako su dosli posle nas! Ono sto je bilo upadljivo da su ostali gosti bili stranci i pretpostavljamo da je to bio razlog prioriteta posluzivanja kod konobara ove kafane.

2  Hvala korisniku MYourstudio7
Komentar je napisan: 19. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran na odlicnoj lokeciji, osoblje usluzno a hrana solidna.
Restoran se nalazi u staroj, poznatoj boemskoj cetvrti Skadarlija, na samom pocetku kraj skadarlijske cesme.
Osoblje je generalno receno, ljubazno i usluzno ali ima mesta za bolje, recimo, posto je bilo u pitanju porodicno slavlje, konobar koji je sekao i sluzio torte je to radio na veoma cudan nacin. Pokreti su mu bili nekontrolisani, brzi, delovao je bahato u odnosu na tortu, a parce torte koje je posluzivao gostima je cesto bila neprepiznatljiva gomila .
Sto se hrane tice, ukusno ali mestimicno nedovoljno peceno a salata grubo secena, vidi se brzo, kao za domace zivotinje a ne za goste.

Hvala korisniku peja1971
Komentar je napisan: 17. mart 2019.

Odličan servis, bukvano se svi posvete gostu, šarmantni, stranci koje sam dovodio uvek prezadovoljni. Hrana jeftina za kvalitet, atmosfera bolja od svih "gornjih" restorana Skadarlije , nije napumpano, preporuka nestandardna ali vrlo zanimljiva biftek sa 7 vrsta povrća u wok-u kao i mešano meso. Bravo!

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku Deksys

Putnici koji su gledali informacije o mestu Velika Skadarlija gledali su i

Velika Skadarlija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!