Komentar je napisan: 30. avgust 2019.

Skriven biser, na prvi pogled kao da sam u Beču. Očekivala sam da će se pojaviti kočije/ bez princa/.Unutrašnjost predivna, sve je nekako malo, ušuškano, elegantno. Veoma čisto,usluga na visini, ljubaznost takođe.

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku zdenkap65
Gabriela D, General Manager objekta Radisson Collection Hotel, Old Mill Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. septembar 2019.

Dear Zdenkap65,

Thank you for this beautiful comment about your stay here with us at the Old Mill. Your recognition with Vienna is not coincidental. Many of the original parts were made in Austria back at the start of 20th century.
The architects managed to save some of them such as pillars which now adorn the plateau in front of the hotel.
Once again thank you for your kind words and we are already preparing everything for your next visit here at the Radisson Collection Hotel, Old Mill Belgrade.
Best regards,
General Manager

Komentar je napisan: 7. maj 2019.

Usluga za cijenu ali ipak neke ponude unutar hotela mogle bi biti kvalitetnije s obzirom na hotelski lanac i ime hotela.Npr.-mogućnost otvaranja prozora(bespotrebni strah hotela za goste koji su došli uživati a ne ......

Datum boravka: mart 2019.
Hvala korisniku Ranko F
Gabriela D, General Manager objekta Radisson Collection Hotel, Old Mill Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. maj 2019.

Dragi gosp. Ranko F,
Svaki komentar veoma cenimo i zahvalimo smo na vašim sugestijama.
Težimo ka tome da svakom gostu učinimo boravak što ugodnijim, a sa druge strane i bezbednim.
Nadamo se da ste proveli prijatno vreme kod nas u hotelu, i da smo ispunili vaša očekivanja,
te se nadamo da ćemo biti vaš prvi izbor tokom sledećeg boravka u Beogradu.
Srdačan pozdrav,

Komentar je napisan: 27. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Odličan hotel visoke kategorije intersantno uredjen. Sala za konferencije prostrana i sa dnevnim svetlom, tehnički odlično opremljena. Usluga i hrana na visokom nivou. Parking za ljude koji nisu gosti je problematican.

Datum boravka: mart 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku MilosD229
Gabriela D, General Manager objekta Radisson Collection Hotel, Old Mill Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. april 2019.

Dear Milos,
Thank you for your affirmative review.
We put a lot of effort in our service, so you and other guests are happy and satisfied. It means a lot to the team and me to know our hard work pays off.
We are very proud of our Experience Meetings concept. Glad you felt comfortable here with us.
We’re already looking forward to welcoming you back!
With kind regards,
General Manager

Komentar je napisan: 16. februar 2019.

Boravila sam u ovom hotelu od 10.02.2019. do 13.02.2019. Usluga je izuzetna, jako ljubazno osoblje i vrlo usluzno.
Hotel je na odlicnoj lokaciji, bilo da dolazite autobusom bilo kolima. Udaljen je od autoputa 2 minuta. Ima sopstveni parking.
Sobe su prijatne, imaju sve sto je neophodno, cak i vise od toga. Internet je odlican, nijednog trenutka nemate problem sa protokom. U sobi ima sasvim dovoljno prikljucaka za sve sto zelite da ukljucite. Takodje, sto u sobi dovoljno veliki ako hocete da nesto radite.
Koliko sam primetila, namenjen je uglavnom poslovnim ljudima, jer ima nekoliko konferencijskih sala, tako da je pogodan za razne vrste obuka.
Sve u svemu, za svaku preporuku.

Datum boravka: februar 2019.
Hvala korisniku KatarinaP375
Gabriela D, General Manager objekta Radisson Collection Hotel, Old Mill Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. februar 2019.

Draga Katarina,

Hvala vam što ste izdvojili vreme za nas, i za ovako detaljan komentar.
Naveli ste sve najbitnije odlike hotela i verujem da će i te kako biti od pomoći našim budućim gostima.
Veoma nam je drago da ste uživali u svakom segmentu naše usluge i da ste primetili čak i najsitnije detalje koji su na raspolaganju u svakom momentu vašeg boravka. Želim takođe da vam se zavalim što smo bili vaš prvi izbor i na svim budućim preporukama.
Nadamo se da ćete ponovo biti naš gost uskoro, moj tim i ja vas najlepše pozdravljamo,
General Manager

Komentar je napisan: 5. decembar 2018.

Datum boravka: novembar 2018.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa Radisson Collection
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje pojedinačnog putnika, a ne kompanije TripAdvisor LLC niti njenih partnera.
Gabriela D, General Manager objekta Radisson Collection Hotel, Old Mill Belgrade, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. decembar 2018.

Ovaj odgovor je subjektivno mišljenje predstavnika uprave, a ne kompanije TripAdvisor LLC, niti njenih partnera.