“Nova Godina”
Komentar o hotelu Kafana Ona Moja

Kafana Ona Moja
Kuhinje: bar
Komentar je napisan: 1. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Najtoplije preporucujem izbegavanje doceka nove godine u kafani Ona Moja...bend koni svura samo za odredjenu grupu gostiju...bez ikakvog stimunga i osecaja za osrale goste i pravljenje dobre atmosfere

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku Jujvo

Komentar je napisan: 26. januar 2016. sa mobilne aplikacije

Odlična atmosfera još bolja domaća muzika. Cene više nego povoljne... usluga ljubazna i brza. Sve preporuke!

Datum posete: decembar 2015.
Hvala korisniku Luka A
Komentar je napisan: 15. januar 2018.

Datum posete: oktobar 2017.
Komentar je napisan: 15. april 2017. sa mobilne aplikacije

Datum posete: april 2017.
Komentar je napisan: 13. mart 2017.

Datum posete: mart 2017.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kafana Ona Moja gledali su i

Kafana Ona Moja – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!