“Prevaren za 100 evra”
Komentar o hotelu Opusteno

Opusteno
Komentar je napisan: 8. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Jutros stigao u Beograd ne rade menjacnice, na terazijama stao kod jedne koja je zatvorena. Pridje mi covek 50-60 godina kaze hoces da zamenis kod mene. Izbroji mi pare, ja izbrojim, kaze daj jos jednom da izbrojimo, sve u redu. Dam mu 100 evra, okrenem se dva koraka pogledam pare kad ono samo 1700 dinara. On izvukao onih 10000 ispod.

Hvala korisniku MilanVukovic

Komentar je napisan: 18. oktobar 2019.

Fino mesto za opušten porodični ručak ili za viđenje sa prijateljima. Osoblje je veoma ljubazno, cene su korektne, na hranu nemam primedbe. Vratiću se ponovo.

1  Hvala korisniku Veljko B
Komentar je napisan: 7. oktobar 2018.

Osoblje je neljubazno i lazljivo. Jezero oko restorana je zabokrecina. Kvalitet hrane je los. Vase pare mozete potrositi na boljem mestu.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku serbianblockbuster
Komentar je napisan: 19. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Pitamo konobara sta ima od gotovih dnevnih jela, kaze pasulj I gulas, cena gotovih jela je 350 din po porciji(barem tako pise na meniju), narucimo jednu salatu i palacinku za dete, sve to ispadne 1850 din, kako!? Tako sto gulas ne postoji na meniju, podrazumeva se kao gotovo jelo I kosta 650 din po porciji, koji je kao da si ga uzeo u studentskoj menzi!
Palacinke sa kremom I plazmom cija je cena na meniju 170din naplacuju ovako: palacinka 100din, plazma 70, krem 100! Nije problem da sve to pise I kosta toliko! Problem je sto pise jedno a naplacuju drugo, osetis se prevareno za vise nego prosecnu hranu i uslugu!

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku Climber774579
Komentar je napisan: 1. januar 2016.

radi se o jedinom restoranu na Adi koji radi sve vreme i tokom zimskih meseci , na samoj obali ,alohg jezerca Ada Safari...tokom leta može biti poprilična gužva ,te preporučujem rezervaciju...ali osim u prirodi ,lepoj okolini i prirodi u malo čemu drugom se ovde može naročito uživati...na porudžbinu se čeka predugo,dok je sam kvalitet hrane je na nivou proseka i sasvim nije u skladu sa odličnom lokacijom...osoblje prilično nezainteresovano na granici neljubaznosti...više stvar nekog lažnog prestiža biti ovde nego zaista gurmansko uživanje...

Datum posete: decembar 2015.
1  Hvala korisniku bojanmjovanovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Opusteno gledali su i

Opusteno – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!