“Pravi ambijent Grcke”
Komentar o hotelu Mezestoran Dvorište

Mezestoran Dvorište
Kuhinje: mediteranska
Opcije za ručavanje: letnja bašta, rezervacije
Opis: Skriven od gradske vreve, izložen svežim povetarcima sa Krita, Jadrana, Andaluzije i Bliskog Istoka «Mezestoran Dvorište» je pravo gastronomsko osveženje. Donosi u Beograd jednostavnu, kreativnu kuhinju koja svojim pristupom poštuje pravila mediteranske ishrane, filozofije i načina života. Opustite se i dozvolite nam da vas povedemo na put oko mediterana u jednom zalogaju.
Komentar je napisan: 10. februar 2018.

Svratila sam jednom ovde sa momkom. Kao zaljubljenik u mediteransku kuhinju volim da posecujem restorane koji su specijalizovani za tu vrstu hrane. Usluga je na nivou. Ambijent je bio prelep i uzivali smo, sve pohvale

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Jasminaden
MirkoButulija, Vlasnik objekta Mezestoran Dvorište, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. april 2018.

Draga Jasmina,

Hvala na izdvojenom vremenu da nam ostavite komentar. Drago nam je da ste uživali u našem restoranu. Hvala na lepim rečima i nadamo se da se vidimo uskoro.

Komentar je napisan: 7. februar 2018.

Odusevljeni smo ovim restoranom!
Lep i prijatan ambijent.
Odlicna usluga, na visokom nivou.
Hrana je izvanrednog ukusa sa odlicnim zacinima.
Prosto vas teraju da se osecate kao da ste na moru.
Sve pohvale i vidimo se opet!

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku GoranM688

Dragi Gorane,

Hvala na izdvojenom vremenu da nam ostavite komentar. Drago nam je da ste uživali u našem restoranu i hvala na predivnim rečima. Nadamo se da se vidimo uskoro.

Komentar je napisan: 7. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Sve preporuke za ovaj fenomenalan restoran na odlicnoj lokaciji u samom centru grada...fantasticna atmosfera, izuzetna usluga. Mesto sa dusom, gde se osecate kao kod kuce. Hrana vrhunska. Mesto na koje cete se, sigurna sam, uvek vracati. Ja sigurno hocu!

Datum posete: februar 2018.
1  Hvala korisniku 278marijam

Draga Marija,

Hvala na izdvojenom vremenu da nam ostavite komentar. Presrećni smo što Vam se svidja naša kuhinja, ambijent i usluga. Hvala na divnim rečima i nadamo se da se vidimo uskoro.

Komentar je napisan: 7. februar 2018.

Ambijent je predivan i topao kao i cijelo osoblje. Hrana raznovrsna, svako moze naci nesto po svom ukusu a meni je sa njihovog menija BAS SVE po ukusu. Pocevsi od predjela pa sve do dezerta svaki zalogaj je bio sladji od prethodnog. Jednom rijecju rapsodija ukusa. Topla preporuka!!!

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku JelenaT382

Poštovana Jelena,

Hvala na izdvojenom vremenu da nam ostavite komentar. Hvala na divnim rečima, drago nam je da ste uzivali u našem restoranu i nadamo se da se uskoro ponovo vidimo.

Komentar je napisan: 7. februar 2018.

Odlazak u Mezestoran je kao odlazak na put Mediteranom. Mjesto gdje sva čula uživaju i rado se ponovo tu vraćaju. Teško je izdvojit nešto pošto je sve zajedno to što jeste. Preporuka za prvi dolazak u Mezestoran -Bruskete sa patlidžanom, bruskete sa inćunima, kroketi od tikvica, Grčka fava, grilovani miročki sir, parfe od mastike, mediteranske lignje, losos u citrus sosu, izmir kebab i naravno Kritsko vino-sami odaberite bijelo,crno,rose i na kraju ostavite mjesta za krempitu. Nažalost ne živim u Beogradu ali često dolazim i obavezno svratim. Sve pohvale za kompletno osoblje, jedva čekam april u Beogradu i uživanje u Dvorištu :)

Datum posete: decembar 2017.
Hvala korisniku Marko B

Dragi Marko,

Hvala na izdvojenom vremenu da nam ostavite ovako divan komentar. Zbog Vaših reči nastojimo da budemo još bolji i da nam se uvek vraćate i uživate još više. Nadamo se da se vidimo uskoro u Dvorištu.

Vaš Mezestoran Dvorište

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mezestoran Dvorište gledali su i

Mezestoran Dvorište – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!