“Hrana koja daruje zadovoljstvo za sva čula”
Komentar o hotelu Mezestoran Dvorište

Kuhinje: mediteranska
Opcije za ručavanje: letnja bašta, rezervacije
Opis: Skriven od gradske vreve, izložen svežim povetarcima sa Krita, Jadrana, Andaluzije i Bliskog Istoka «Mezestoran Dvorište» je pravo gastronomsko osveženje. Donosi u Beograd jednostavnu, kreativnu kuhinju koja svojim pristupom poštuje pravila mediteranske ishrane, filozofije i načina života. Opustite se i dozvolite nam da vas povedemo na put oko mediterana u jednom zalogaju.
Komentar je napisan: 15. april 2019.

Obavezno posetite i uživajte u onom što daruju kroz čaroliju gastronomske kuhinje i dobrih vina. I usluga je za pohvalu. Beograd se može pohavlaii što ima i ovakav restoran.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku ZoranS110
MirkoButulija, Vlasnik objekta Mezestoran Dvorište, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje

Poštovani Zorane,

Hvala Vam na divnim rečima, velika nam je čast.

Pozdrav iz Mezestorana Dvorište

Komentar je napisan: 28. februar 2019.

Usluga je na najvisem mogucem nivou, atmosfera jako prijatna i opustena. Sto se hrane tice mezetluci su toliko ukusni i bogati da mi nismo ni stigli do glavnog jela a vec smo se prejeli, a o domacem vinu sa Krita svaka rec bi bila suvisna. Mesto za svaku pohvalu!!!

Hvala korisniku SaleBoskovic
MirkoButulija, Vlasnik objekta Mezestoran Dvorište, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. mart 2019.

Poštovani Sale,
Zahvaljujemo se na predivnim rečima i izdvojenom vremenu da napišete ovaj komentar.

Mezestoran Dvorište

Komentar je napisan: 9. februar 2019.

Obicno ne volim da pisem pozitivni komentar na osnovu samo jednog odlaska, ali sada moram. Ne secam se kada mi se poslednji put ovoliko dopao neki restoran. Ambijent je prijatan, muzika je bila divna (sve pohvale za muzicare), a konobari ljubazni. Prvo sto mi se svidelo je sto je jelovnik drugaciji od vecine srpskih restorana i bilo je dosta jela sa povrcem. Narucile smo mezetluke- susene masiline, pate od patlidzana sa fetom i susamom, bruskete sa patlidzanom, kozijim sirom i susenim paradajzom, krokete od tikvica i favu, a kao i glavno jelo- juneci gulas sa pireom od patlidzana. Nije se znalo sta je ukusnuje. Na kraju smo probale i cuvenu domacu krempitu i stvarno je sa razlogom hvale. Jedva cekam da ponovo posetim ovaj restoran. Jedina zamerka mi je sto je dozvoljeno pusenje, ali to je, ocigledno, neizbezno u srpskim restoranima.

Hvala korisniku Natasa B
MirkoButulija, Vlasnik objekta Mezestoran Dvorište, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. februar 2019.

Draga Nataša,

Dirnuti smo i počastvovani Vašim komentarom.
Hvala Vam na divnim rečima i drago nam je da ste poneli lepe utiske iz našeg restorana.

Puno pozdrava od našeg tima.
Mezestoran Dvorište

Komentar je napisan: 4. februar 2019.

Izvrsna hrana, ljubazno osoblje, brza usluga, prijatan ambijent, čist toalet (opremljen kremom za ruke i ostalim potrebnim sitnicama). Prostor sa mnogo detalja, skupih i manje skupih, ali lepo uklopljenih i (ne znam kako) nimalo ne izgleda kao kič, već odaje utisak topline i kreativnosti. Zbog sveta toga ga često biram.

1  Hvala korisniku kalimera69

Draga kalimera69

Najlepše Vam hvala na visokoj oceni i divnim rečima!
Veliko nam je zadovoljstvo i čast što ste naš redovni gost!
Sve najlepše vam želimo!

Komentar je napisan: 22. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Ako ti deluje da si sve probao,da sve lici jedno na drugo, probaj nesto sasvim drukcije... Bices u centru grada,a daleko od gradske buke... Hrana je takva da ces zaboraviti gde se nalazis...Sve pohvale za osoblje restorana i atmosferu koja je ispunila jedno vece...i vise od toga...

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku marsovac10
MirkoButulija, Vlasnik objekta Mezestoran Dvorište, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. januar 2019.

Poštovani,
Hvala na divnom komentaru i preporukama.
Drago nam je da ste proveli prijatno veče kod nas.

Osoblje Mezestorana Dvorište

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mezestoran Dvorište gledali su i

Mezestoran Dvorište – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!