“Kao na moru😊”
Komentar o hotelu Mezestoran Dvorište

Kuhinje: mediteranska
Opcije za ručavanje: letnja bašta, rezervacije
Opis: Skriven od gradske vreve, izložen svežim povetarcima sa Krita, Jadrana, Andaluzije i Bliskog Istoka «Mezestoran Dvorište» je pravo gastronomsko osveženje. Donosi u Beograd jednostavnu, kreativnu kuhinju koja svojim pristupom poštuje pravila mediteranske ishrane, filozofije i načina života. Opustite se i dozvolite nam da vas povedemo na put oko mediterana u jednom zalogaju.
Komentar je napisan: 3. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Ambijent,hrana,atmosfera,usluga=10!Ako zelite da provedete prijatno vece a da se osetite kao da ste na moru,uz to da probate preukusnu hranu(veliki izbor predjela),uz to da pijete dobro vino i da imate dobru uslugu prijatnih i mladih konobara onda je ovaj restoran bas za vas.Uz sve to krempita koja je savrsena!Cene pristojne,ceo utisak cista 10.Obavezno posetiti!

Hvala korisniku 718biljanab
MirkoButulija, Vlasnik objekta Mezestoran Dvorište, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 1 nedelju

Poštovana,

Zadovoljstvo nam je i čast što smo ostavili ovako lep utisak. Hvala Vam na poverenju i na divnim recima!
Sve najlepse i puno pozdrava od našeg tima.

Mezestoran Dvorište

Komentar je napisan: 25. jun 2020.

Hrana toliko dobra da se ne može opisati rečima, prelep ambijent i usluga konobara Dušana na zavidnom nivou.

Hvala korisniku MilicaMed
MirkoButulija, Vlasnik objekta Mezestoran Dvorište, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. jul 2020.

Draga Milice,

Hvala Vam na divnom komentaru i visokoj oceni.
Nadamo se ponovnom druženju.

Puno pozdrava od našeg tima
Mezestoran Dvorište

Komentar je napisan: 25. jun 2020.

Jako divni ljudi, i prelepo mesto. Konobar Dušan jako fin i kulturan, pobrinuo se da nam ručak prodje na najbolji mogući način. Pomogao nam je i pri odabiru hrane, koja je bila preukusna.

Hvala korisniku MilaIlic

Draga MilaIlic,

Hvala Vam na divnim rečima i drago nam je da ste poneli lepe utiske iz našeg restorana.

Puno pozdrava od našeg tima.

Komentar je napisan: 4. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Veoma prijatno iznenađeni, bašta velika, lepo uređena i zanimljiva, osoblje veoma predusretljivo, objasnili su nam svako jelo i dali dobre smernice, uživali smo u svakom trenutku, za svaku preporuku,

Hvala korisniku vanjavlahovic
MirkoButulija, Vlasnik objekta Mezestoran Dvorište, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. jun 2020.

Poštovani,

Puno pozdrava od našeg tima

Mezestoran Dvorište

Komentar je napisan: 9. januar 2020.

Simpatičan restoran skriven od gradske gužve. Cene relativno pristojne, hrana sasvim ok. Imali smo neprijatnu sitaciju sa osobljem kada su nam greškom doneli predjelo koje nismo naručili.

Hvala korisniku JelenaS1203
MirkoButulija, Vlasnik objekta Mezestoran Dvorište, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. januar 2020.

Draga Jelena,

Hvala vam na komentaru i visokoj oceni.
Greške se dešavaju, pa nam znači kritika isto koliko i pohvala, kako se trudimo da budemo što bolji.
Hvala još jednom i sve najbolje!

Mezestoran Dvorište

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mezestoran Dvorište gledali su i

Mezestoran Dvorište – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!