Tripadvisor
Prijemno sanduče

“vecera”

Radost - Pizza Cabaret & Disco Grill
Kuhinje: međunarodna
Komentar je napisan: 23. decembar 2019.

Najneljubaznije osoblje koje sam video u zivotu... Jos kad su se pofrkali medjusobno, pa ispolivali goste, dno dna!

Hvala korisniku miodragm273

Komentar je napisan: 23. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Dopalo mi se ovo mesto,hrana je ukusna i lepo spremljena,konobari ljubazni,muzika sjajna...i na neki način intimno mesto,a opet i za provod..sjajno!

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Zelenkastaovcica
Komentar je napisan: 8. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent, ljubazno osoblje i interesantan meni.Pice se peku na drva i deluju odlično .Poručili smo, Taljatele sa vrganjima, tikvice na i susenim paradajzom.Lepo je bilo pripremljeno i ukusno. Drugi jelo je bilo "Philly chees Steak ". Posluženo je u kifli koja je bila loša. Po mom mišljenju bolje bi bilo da su sami napravili od testa lepinju ili ćabatu.Da nije bilo ove kifle, bilo bi super. Meso je bilo ukusno spremljeno. Porcije nisu velike , taman za večeru. Dajem preporuku za posetu restorana, opet ću ga posetiti i nesto drugo probati.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku JelenaT387
Komentar je napisan: 20. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Vrhunska hrana u savršeno dizajniranom lokalu...Podjednako zanimljiv za poslovni ručak ili večernji izlazak.

Datum posete: maj 2016.
Hvala korisniku kolemladostludost
Komentar je napisan: 15. mart 2016.

Ukusna hrana,zanimljiv prostor,često vikendom gostuju bendovi i DJ-evi pa je i atmosfera ''vrela'' .Toplo preporučujem!!!

Datum posete: avgust 2015.
Hvala korisniku Marija K

Putnici koji su gledali informacije o mestu Radost - Pizza Cabaret & Disco Grill gledali su i

Radost - Pizza Cabaret & Disco Grill – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!