“Savrseno”

Sakura
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 9. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Neverovatan ambijent sa preljubaznim osobljem. Hrana je neverovatno ukusna. Preporucila bih svima da probaju blek kod tartuf. Jelo koje je neopisivo. Konobar nam je bio posvecen kao da smo bili jedini gosti u restoranu. Atmosfera je jako prijatna. Vecernje osvetljenje je kao nigde na svetu. Sve preporuke!!!

Datum posete: februar 2019.
2  Hvala korisniku Lolita12345667

Komentar je napisan: 9. februar 2019.

Sjajan ambijent, tako dobro osmisljen. Sakura rolnice? Nemojte to da preskocite... Sva hrana je mnogo dobra, mnogo ukusna, drugacija. Cest sam gost i moram da kazem da je usluga fenomenalna,, profesionalna. Svi su vrlo usluzni i ljubazni. Kokteli su fenomalni!!!

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku MarinaDelibasic
Komentar je napisan: 2. april 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran je veoma lepo opremljen,ima dosta mesta izmedju stolova ali nije odvojen pusacki i nepusacki deo restorana. Nas konobar je bio veoma prijatan i fin. Sto se jela tice,biftek je bio savrsen ali u meniju je pisalo da se servira uz spargle a umesto toga su bile servirane tikvice. Kao objasnjenje je bilo da su kuvari zaboravili da naruce spargle. Ok ali onda je nedopustivo da se ne spusti cena ponudjenog jela jer nije isto jesti tikvicu ili sparglu. To je neprofesionalno za ovako skup restoran. To bi osoblje moralo da uci od Amerikanaca. Sto se susija tice,ukusno ali brljavo ili ofrlje kompletirano od strane kuvara. Pirinac ne sme da se raspada a sushi rolnice moraju da budu sve,bukvalno sve istog oblika i malo vece nego sto su bile u ponudi. To je standard sushija. Miso supa je bila super,prolecne rolnice suve i bezlicne a pirinac sa jajima i povrcem ukusno ali malcice slanije. Salata je bila po meri,osvezavajuca. Vino i sladoled je bilo dobro. Sve u svemu,fino mesto,skupo ali hrana je dobra a osoblje je prijatno.

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku bgdser
Komentar je napisan: 2. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran japanske kuhinje, hrana izuzetna, preukusna, jednom recju savrsena. Obavezno probati sladolede, vrlo su egzoticnih ukusa. Enterijer divan,osoblje krajnje profesionalno i usluzno. Za svaku preporuku, komplet utisak i ocena, cista desetka!

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku blubiq
Komentar je napisan: 2. decembar 2017.

Dobar restoran sa izabranim jelima i ljubaznim osobljem. Pohvala za koreanski specijalitet (nisam zapamtio ime)

Datum posete: decembar 2017.
Hvala korisniku RadeLezaic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sakura gledali su i

Sakura – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!