“#ajnaburger”
Komentar o hotelu Zapata Ciudad

Zapata Ciudad
Komentar je napisan: 9. januar 2021.

Sjajno mesto,prijatna atmosfera, probali smo Sve vrste Burgera, I svi su fantazija!
Ljubazna I profesionalna usluga ,izuzetno znanje o vinima,hrani,stvarno visoka ocena za Boska konobara.
Za svaku preporuku.

Datum posete: januar 2021.
1  Hvala korisniku Lenavladanova

Komentar je napisan: 17. septembar 2019.

Ako zelite dobar ,jak a kvalitetan dorucak stigli ste na pravo mesto. Odlicna hrana sveze spremljeno . Uluga na zavidnom nivo konabari izuzetni, Savrsen odnos cene kvalitet i velicina porcije . Mesto je za svaku preporuku ,posebno kada mozete kao danas sesti napolju i uzivati u svakom zalogaju . Cista petica.

Hvala korisniku mirjana b
Komentar je napisan: 14. septembar 2019.

Najjači utisak svakako je usluga. Konobari su sjajni, a gost se oseća zaista ugošćeno. Kafa je odlična, izbor pića je dobar. Hrana je dobra, izbor meksičkih specijaliteta je iznenađujuće veliki, a ukus je fenomenalan. Ambijent je veoma prijatan naročito kada je lepo vreme pa može da se sedne u baštu. Pet zvezdica sa zadovoljstvom.

Hvala korisniku Nedostizni
Komentar je napisan: 9. avgust 2019.

Jako lepa atmosfera u restoranu, porcije su ogromne i hrana je jako ukusna. Najvise bi hteo da pohvalim osoblje, koje nas je castilo kafom nakon sto nas je uhvatila kisa napolju posle jela. :) Sve pohvale!!!

Hvala korisniku AleksaDJ
Komentar je napisan: 26. maj 2019.

Ukusna hrana, konobari super raspolozeni.Super je usluga. Prelepa atmosfera.Sve je savrseno.Hrana vrh.

Hvala korisniku rzcv

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zapata Ciudad gledali su i

Zapata Ciudad – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!