“"Postene"prodavacice”
Komentar o hotelu Хлеб и Кифле

Хлеб и Кифле
Rangiran na 6. mestu od 25 pekare u Beogradu
Komentar je napisan: 6. april 2020.

Izvinite sto se obracam ali mi je neshvatljivo da vase "postene prodavacice" u Jovanovoj vam utrape belu veknu hleba umesto hleba od heljde. "Posteno" je napatila 110 din. Vec u pekari mi bilo cudno kako hleb ne moze da stane u jednu papiru vrecicu, vec je iscepala dve guraju i isti u njih. Nijednog trenutka nisam mogla da predstavim o cemu se radi dok nisam kod kuce videla sta mi je utrapljeno. Novac nije toliko veliki da bi se u ovim okolnostima vracala, a sada verujem da je i njoj to bilo u pameti. Divno koristi ovu situaciju?

Datum posete: april 2020.
1  Hvala korisniku 298draganap

Komentar je napisan: 26. novembar 2019.

Ranije se u ovoj pekari moglo lepo jesti ali sad su peciva jako loseg kvaliteta i usluga je katastrofalna.

Hvala korisniku Emiliorhideja
Komentar je napisan: 22. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo je ranije bio jedan od najboljih lanaca pekara u gradu. Međutim, poslednjih godina je kvalitet proizvoda jako opao, asortiman je sve lošiji (ne mislim na broj proizvoda koji se nude, već na činjenicu da su rafovi uvek poluprazni), često prodaju bajate proizvode, zaposleni se menjaju kao na traci tako da uvek radi neko ko je tek došao i obučava se pa je usluga spora i neefikasna. Ali, zato cene drže nivo i sve su skuplji, tako da je odnos kvalitet/cena očajan. Šteta, očigledno je da imaju loš menadžment koji ne zna da se izbori sa konkurencijom, koja će ih, po mom mišljenju, vrlo brzo izbaciti sa tržišta.

2  Hvala korisniku 409dusans
Komentar je napisan: 25. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Jako ukusno i lepo. Dobro je što ima i da se sedne. Izbori kolača veliki i svi jako ukusni. Dobra kafa. Osoblje ljubazno.

Hvala korisniku Vitez333
Komentar je napisan: 16. jul 2019.

Uzasna pekara, znaju da nabiju cene, kvalitet onako, ali sto je najgore lopovi znaju da naplate kesu, a ne znaju da stave salvete.Nikad je nisam volela, a sad pogotovo necu ulaziti vise nikad.

1  Hvala korisniku Turist2209

Putnici koji su gledali informacije o mestu Хлеб и Кифле gledali su i

Хлеб и Кифле – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!