“Savršenstvo”
Komentar o hotelu Restaurant Naja

Restaurant Naja
Komentar je napisan: 18. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Ako neko zaslužuje epitet savršenov roštilja i usluge, onda je definitivno Restoran Naja.
Za svaku preporuku.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Veljko J

Komentar je napisan: 3. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran se nalazi u pešačkoj zoni u Zemunu. U neposrednoj blizini je parking. Etno ambijent, prijatna atmosfera, diskretna muzika, izuzetno profesionalni konobari. Počnite od tradicionalog srpskog predjela: projice, suvo meso, ajvar, kajmak... ukusno aranžirani sezonskim povrćem. Teleća čorba je odlična. Meni je raznovrstan, odaberite roštilj, kojem nema konkurencije u gradu. Ja se uvek odlučim za pljeskavicu, jer bolje nigde nema! Preko leta uživajte u simpatičnoj baštici. Prijatno!

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku DonkaM4
Komentar je napisan: 4. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran “na korak” do ulice Glavne. Ljubazno osoblje, prijatan ambijent i super cevapi! Sve preporuke ukoliko ste u blizini, izvesno je da cu ponoviti!!

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Danijela73
Komentar je napisan: 4. mart 2018.

Dobar ambijent, odlicna usluga, dobra hrana, veliki izbor pica, Restoran koji pleni nekim cudnim osecanjem!

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku Dragan I
Komentar je napisan: 10. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Pre par meseci sam prvi put otisla u Naju sa suprugom i ćerkom i mislila sam da hrana ne moze da bude bolja, medjutim, iznova su uspeli da me oduševe hranom. Prošli put sam jela rostilj, koji je bio fenomenalan, a ovoj put sam naručila teletinu ispod sača koja je jednostavno bila nestvarna. Preporucujem svima da svrate u ovaj restoran jer je ovo Meka srpske nacionalne kuhinje.

Datum posete: oktobar 2017.
1  Hvala korisniku Ivana T

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Naja gledali su i

Restaurant Naja – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!