“Jagnje i Šumsko pile”

Restoran Gradska
Opcije za ručavanje: večera, ručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: večera, ručak, rezervacije
Komentar je napisan: 26. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Ponovno u Gradskoj i ponovno smo odusevljeni. Posluga, hrana, atmosfera. Savršenstvo! Posebno je simpatičan i profesionalan konobar Nikola! Vracamo se zasigurno

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Teja K
Gradska_Team, Menadžer za odnose sa gostima objekta Restoran Gradska, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. mart 2019.

Poštovana Teja K,

Hvala Vam na ovako divnim rečima. Drago nam je da ste zadovoljni, kako uslugom, tako i ponudom i ambijentom. Prija nam pohvala i pozitivna energija od strane gostiju. Radujemo se ponovnom susretu!

Srdačan pozdrav,

Komentar je napisan: 18. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Ovaj restoran pruza odlicnu uslugu na odlicnoj gradskoj lokaciji, uz veliki izbor, dobru ponudu i ljubaznost!

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku 485dragani
Gradska_Team, Menadžer za odnose sa gostima objekta Restoran Gradska, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. februar 2019.

Poštovani 485dragani,

Drago nam je da ste uživali u domaćoj hrani u našem restoranu, hvala vam na preporuci i lepim rečima.

Srdačan pozdrav, Restoran Gradska

Komentar je napisan: 16. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Fino mesto sa domaćom ponudom klope i pica, probati jagnje u mleku i janiju obavezno ! Dostupan parking, prijatan ambijent. Vredi svratiti.

Hvala korisniku boki222
Gradska_Team, Menadžer za odnose sa gostima objekta Restoran Gradska, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. februar 2019.

Poštovani boki222,
Hvala na lepom komentaru i preporukama.Drago nam je da ste uživali u našem restoranu.
Srdačan pozdrav,Restoran Gradska

Komentar je napisan: 15. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran sa interesantnim jelovnikom...moja preporuka su rebarca na zaru i kobasice od srnetine,teleca corba nezaobilazna.Osoblje je ljubazno i brzo.Jedino je ambijent malo jednostavan i bez mnogo ulaganja,zato i samo zato je ova ocena a ne maksimalna.

Hvala korisniku ZoranV215

Poštovani ZoranV215,

Hvala vam na poseti i izdvojenom vremenu za pisanje komentara.Drago nam je da ste uživali u našem restoranu.Hvala na lepim rečima.Sve najbolje!

Srdačan pozrdav,

Komentar je napisan: 14. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Registrovao sam na Trip Advisor sajtu da bih preneo svoje utiske iz ovog restorana jer iskreno bilo mi je žao što ranije nisam bio u restoranu Gradska....sve pohvale za osoblje a posebno za majstore u kuhinji.
Ko je gurman a nije bio ovde propustio je mnogo.
Ocena 5+

Hvala korisniku RukiBGD

Poštovani RukiBGD,

Veoma nam je drago sto ste uživali u našem restoranu, kako u atmosferi tako i u hrani koju pripremamo.Nastavicemo da se trudimo i da budemo jos bolji a vi nam svratite ponovo.

Srdačan pozdrav,

Gradska

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Gradska gledali su i

Restoran Gradska – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!