“Prava kafana”

Restoran Gradska
Opcije za ručavanje: ručak, večera, rezervacije
Opcije za ručavanje: ručak, večera, rezervacije
Komentar je napisan: 7. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ako bih hteo da u kratkim crtama da opisem ovo fenomenalno, i jedinstveno mesto rekao bih:" Prava kafana." Atmosfera, usluga, odlicna hrana, i predobra šljiva( preporučujem), čine ovo mesto pravim draguljem našeg grada. Zapamtite, Gradska.

Hvala korisniku dzinikan

Komentar je napisan: 2. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

E ovako... Ako ste u Beogradu i trazite pravu srpsku kuhinju, vrhunska domaca vina i rakije idite u Gradsku.Hrana, malo je reci, je fenomenalna. za poslednjih godinu dana bili smo barem 10ak puta i vraticemo se sigurno (da napomenem da je u pitanju ekipa sa jako visokim gurmanskim standardima). Evo na primjer, na slici su prave srpske pleskavice (narucujmo ih svaki put kad dodjemo pravljene od tri vrste mesa i to seckanog, ne mljevenog) svinjski medaljoni u sosu od vrganja, domaci pekarski krompir, cobanska salata... a vidi se i predjelo domaci ajvar, sir sa Tare, proja, domaci hljeb ispod saca... Za aperitiv domaca kruska i sljiva... Ambijent vrhunski, toplo i domacinski, vatrica, lagana muzika, ekipa odlicna, konobari profi... (skoro da se nikad ne desi a da gazda ne plati turu)
Kad je toplo vrijeme to je posebna prica restoran ima dvije baste od kojih je jedna okruzena zelenilom, sto je potpuna ekskluziva u ovom dijelu grada koji je inace sav u betonu... cijene i vise nego ok. Sve nabrojano za 3 osobe oko 30 eura.. Znaci ako ocete najbolje pice i hranu onda Gradska!!!

1  Hvala korisniku jarredcozen
Komentar je napisan: 25. novembar 2019.

Posetila sam restoran na preporuku prijatelja. Veoma mi se dopao ambijent restorana i prijatna atmosfera. Dimljena rebarca na žaru koja sam probala su bila baš sočna. Sve pohvale, vidimo se ponovo.

1  Hvala korisniku Majaaa113
Komentar je napisan: 25. novembar 2019.

Restoran je za svaku pohvalu. Hrana je veoma ukusna, prijatna atmosfera i divno osoblje! Preporucujem svima da ga posete.

1  Hvala korisniku DayTrip577089
Komentar je napisan: 2. oktobar 2019.

Za svaku preporuku,odličan izbor obroka sa mesom u svim mogućim kombinacijama,prijatna atmosfera,ljubazno osoblje ... Definitivno ću posetiti opet

1  Hvala korisniku tiki_legenda

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Gradska gledali su i

Restoran Gradska – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!