Tripadvisor

Restoran Gradska
Opcije za ručavanje: večera, ručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: večera, ručak, rezervacije
Komentar je napisan: 28. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ako ste u Beogradu obavezno svratite ,jela ispod saca su fenomenalna!!! Moravka sljivovica pre toga obavezno.Kelneri pravi domacini koje mozete pitati za preporuku ako ne mozete da se odlucite za izbor jela.

Hvala korisniku rale1990

Komentar je napisan: 7. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ako bih hteo da u kratkim crtama da opisem ovo fenomenalno, i jedinstveno mesto rekao bih:" Prava kafana." Atmosfera, usluga, odlicna hrana, i predobra šljiva( preporučujem), čine ovo mesto pravim draguljem našeg grada. Zapamtite, Gradska.

Hvala korisniku dzinikan
Komentar je napisan: 2. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

E ovako... Ako ste u Beogradu i trazite pravu srpsku kuhinju, vrhunska domaca vina i rakije idite u Gradsku.Hrana, malo je reci, je fenomenalna. za poslednjih godinu dana bili smo barem 10ak puta i vraticemo se sigurno (da napomenem da je u pitanju ekipa sa jako visokim gurmanskim standardima). Evo na primjer, na slici su prave srpske pleskavice (narucujmo ih svaki put kad dodjemo pravljene od tri vrste mesa i to seckanog, ne mljevenog) svinjski medaljoni u sosu od vrganja, domaci pekarski krompir, cobanska salata... a vidi se i predjelo domaci ajvar, sir sa Tare, proja, domaci hljeb ispod saca... Za aperitiv domaca kruska i sljiva... Ambijent vrhunski, toplo i domacinski, vatrica, lagana muzika, ekipa odlicna, konobari profi... (skoro da se nikad ne desi a da gazda ne plati turu)
Kad je toplo vrijeme to je posebna prica restoran ima dvije baste od kojih je jedna okruzena zelenilom, sto je potpuna ekskluziva u ovom dijelu grada koji je inace sav u betonu... cijene i vise nego ok. Sve nabrojano za 3 osobe oko 30 eura.. Znaci ako ocete najbolje pice i hranu onda Gradska!!!

1  Hvala korisniku jarredcozen
Komentar je napisan: 25. novembar 2019.

Posetila sam restoran na preporuku prijatelja. Veoma mi se dopao ambijent restorana i prijatna atmosfera. Dimljena rebarca na žaru koja sam probala su bila baš sočna. Sve pohvale, vidimo se ponovo.

1  Hvala korisniku Majaaa113
Komentar je napisan: 25. novembar 2019.

Restoran je za svaku pohvalu. Hrana je veoma ukusna, prijatna atmosfera i divno osoblje! Preporucujem svima da ga posete.

1  Hvala korisniku DayTrip577089

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Gradska gledali su i

Restoran Gradska – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!