“Dobar izbor”
Komentar o hotelu Kod Kapetana

Kod Kapetana
Kuhinje: Morska hrana

Sve pohvale za ovaj restoran
Prijatna atmosfera, ljubazno osoblje i sto je najvaznije ukusna hrana.
Dobar potez za dostavu hrane

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku vilijamh

Komentar je napisan: 8. jul 2020.

Terasa restorana je staromodna ali lepa,udobne stolice i lep pogled. Malo jaci sa cenama, hrana je prosečna (jeli smo lignje i caciki salatu koja nam se bas nije dopala), konobari nisu ni ljubazni ni neljubazni, nemaju nikakav odnos prema poslu. Ne bismo se vraćali ovde.

Hvala korisniku Ninkana
Komentar je napisan: 14. jul 2019.

Restoran se nalazi na vrlo prijatnom mestu, u prijatnom ambijentu. Bašta u kojoj smo sedeli je udobna ali zastarela. Bilo je mnogo komaraca, što je zapravo jedino kvarilo atmosferu. Konobari su opušteni ne baš vešti ali se trude. Nismo dugo čekali hranu. Hrana je veoma prijatnog ukusa. Belo vino uz punjene ignje ide odlično. Kafa nije bila baš lepa. U svakom slučaju, odlično mesto za večeru i opuštanje.

Hvala korisniku Happyandtrips
Komentar je napisan: 4. jul 2019.

Restoran "Kod kapetana" nas nikad više neće videti! Danas u šetnji s bebom svratili smo na kafu i kolače i krenuli da sednemo bliže vodi, da bi nas neljubazni konobar pomerio da sedimo u "drugom redu", jer ne večeramo iako nigde nije bilo istaknute rezervacije. Sraman postupak, nadam se da će gazdarica pročitati s obzirom da ne postoji pravilnik za takvo ophođenje prema gostu. Svi moji prijatelji će zasigurno izbegavati ovo mesto!

Hvala korisniku mirelamarelica
Komentar je napisan: 3. jul 2019.

Restoran je na lepom mestu sa pogledom na Dunav.
Prijatno mesto za opuštanje, odmor i razgovor kako sa prijateljima tako i sa poslovnim saradnicima.
Svaka preporuka.

Hvala korisniku Bojke84

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kod Kapetana gledali su i

Kod Kapetana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!