“Extra”
Komentar o hotelu Intergalactic Diner

Intergalactic Diner
Komentar je napisan: 13. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Pun dozivljaj, americki fazon svega, ljudi su prijatni i pristojni, hrana ukusna, jedini momenat sto zameram je visoke cene, inace svaka preporuka

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku dulethepro

Komentar je napisan: 13. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Pravi američki dajner iz 60tih. Osoblje preuslužno i jako edukovano što se tiče menija. Klopa količinski i više nego dovoljna, a ukus....pa neverovatno šta da kažem drugo....preukusno i vrhunski izbalansirano uz najbolje sastojke. Ima parking.

Datum posete: januar 2016.
Hvala korisniku IzJed
Komentar je napisan: 20. jul 2016.

Ja sam oduševljena enterijerom jer je kao u američkim filmovima, nešto drugačije definitivno od većine restorana. Momci koji rade su vrlo prijatni i usluga je odlična. Što se tiče same hrane ukusna je, ali ovde više dolazim zbog dobre usluge i ambijenta nego zbog hrane.

Datum posete: mart 2016.
Hvala korisniku Jovana_jio
Komentar je napisan: 20. januar 2016.

Klopa i dalje fantastična. Posle velikog burgera sam jedva pojeo pola dezerta. Ambijent mi malo liči na radničku menzu, nije toliko prijatno kao na Vračaru.

Datum posete: januar 2016.
Hvala korisniku Laki H
Komentar je napisan: 20. jul 2015.

Odlicna hrana, ljubazno osoblje, obezbedjen parking... Atmosfera je uvek prijatna i zato moja porodica cesto provodi vikend popodne u ovom restoranu.

Datum posete: jul 2015.
Hvala korisniku senkayu

Putnici koji su gledali informacije o mestu Intergalactic Diner gledali su i

Intergalactic Diner – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!