“Odlična klopa za male pare”
Komentar o hotelu Intergalactic Diner

Intergalactic Diner
Komentar je napisan: 20. jun 2018.

Prvi put sam danas ušla u Diner restoran, američki fazon '70. godina prošlog veka, Izbor hrane za sva 3 obroka u toku dana je odličan po principu američkih burgera, palačinki, omleta, onion rings, etc.Ambijent svetao, free wi-fi, osoblje ljubazno, usluga brza, a hrana veoma, veoma ukusna! Cene vrlo korektne, čak jeftino u odnosu na veličinu porcije. Toalet je besprekorno čist. Lokacija savršena, pored reke, parking, biciklistička staza, blizu centra Beograda, odlična povezanost prevozom do centra i drugih delova Beograda. Sve u svemu, prijatno sam iznenadjena, moraću da ponovim posetu :) Odličan odnos cene i kvaliteta. Savet: ako ne volite ljuto, poželjno je da Vas konobar dobro razume :):) Restoran za svaku preporuku!!

Hvala korisniku SuzanaHrabra

Komentar je napisan: 11. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Klopa za svaku preporuku uz sjajnu uslugu i ljubazno osoblje u, za nas, nesvakidašnjem ambijentu.
Savet: Dobro promislite kada budete objašnjavali koliko ljuto volite.

Hvala korisniku Pedja_Zemun
Komentar je napisan: 6. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Za sve koji su ljubitelji fast food-a ovo je pravo mesto u Americkom stilu. Burgeri i onion rings odlicni, a posebna pohvala za americke palacinke sa javorovim sirupom. Savrsenstvo! Posebnu car mestu daje jukebox za svakim stolom.

Hvala korisniku JelenaM1248
Komentar je napisan: 11. januar 2017.

Američka brza hrana gde u našem slučaju nedostaje samo veliki parking za kamione.
Sve bi bilo ok da su palačinke bile sveže. Onako kisele su opasne.

Hvala korisniku Dejan S
Komentar je napisan: 11. januar 2017.

Ambijent kao u filmovima, maaaalo je ljepsa atmosfera u lokalu na Vracaru, ali nista strasno! To ne umanjuje izuzetan ukus hrane, cijene u skladu sa uslugom, ljubazno osoblje koje zna da odgovori na sva pitanja vezana za meni i hranu! TOP!

Hvala korisniku JelenaK767

Putnici koji su gledali informacije o mestu Intergalactic Diner gledali su i

Intergalactic Diner – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!