“Vrhunski kvalitet”
Komentar o hotelu Burrito Madre

Kuhinje: meksička
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak
Opis: Prvi pravi Burrito u Beogradu!
Komentar je napisan: 30. januar 2019.

Apsolutni pobednici! Hrana je izuzetno ukusna i sveža. Enterijer prijatan, osoblje izuzetno ljubazno i učinkovito.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Anja G

Komentar je napisan: 11. novembar 2018.

Količina i kvalitet pravdaju cenu, ukusno, odlično i za sve preporuke ako hoćete malo da promenite svakodnevnicu.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku djolet
Komentar je napisan: 5. april 2018.

Enterijer prijatan, super usluga. Muzika je divna i u skladu s enterijerom i ostalim. Hrana je veoma ukusna,

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku Jelisaveta K
Komentar je napisan: 25. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Osoblje odlično, velike porcije i sveža hrana. Veliki izbor i lep uredan prostor. Okej cene..........

Datum posete: januar 2018.
1  Hvala korisniku Extraordinary747213
Edvina I, Guest Relations Manager objekta Burrito Madre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. januar 2018.

Hvala Vam na odličnoj oceni i komentaru. Drago nam je da ste zadovoljni našom hranom i uslugom.
Dođite nam opet!
Srdačan pozdrav,
Burrito Madre

Komentar je napisan: 25. decembar 2017.

Interesatna I drugacija hrana , odlican izbor razlicitih mogucnosti . Vrlo uredan i posecen lokal porcije su taman dovoljne .

Datum posete: novembar 2017.
Hvala korisniku ponudaodlicna
Edvina I, Guest Relations Manager objekta Burrito Madre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. decembar 2017.

Poštovani,
hvala Vam na komentaru i oceni. Drago nam je da ste zadovoljni našom hranom i uslugom. Dođite nam opet uskoro!
Sve najbolje,
Burrito Madre

Putnici koji su gledali informacije o mestu Burrito Madre gledali su i

Burrito Madre – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!