“nekad super, nekad bajato”
Komentar o hotelu Burrito Madre

Burrito Madre
Kuhinje: meksička
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak
Opis: Prvi pravi Burrito u Beogradu!
Komentar je napisan: 30. jul 2020.

ako kupujete ranije u toku dana, moze vas zapasti bajat burito. ono sto sam ja danas jeo je katastrofa, svi sastojci bajati

Hvala korisniku boristefanovic

Komentar je napisan: 14. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Novi dodatak,da se umesto mesa mogu birati i pečurke je savršeno dopunio meni... Inače probao i extra su u kombinaciji sa mesom i pojedinačno...

Datum posete: maj 2020.
Komentar je napisan: 18. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Napraviti sam svoj burito. Stvarno extra zamisao. Bogat izbor sastojaka, ljubazno, stručno i uslužno osoblje. U ponudi imaju i ukusne limunade.

Datum posete: januar 2020.
Komentar je napisan: 28. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Najbolji burito u gradu. Raznovrsni,kvalitetni sastojci, veliki izbor ukusnih limunada. Ukusni ćurosi.

Komentar je napisan: 25. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Stvarno vredi probati. Džinovski burito za oko 600 din. Dvoje se najedu od njega,bogat izbor sastojaka.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Vitez333

Putnici koji su gledali informacije o mestu Burrito Madre gledali su i

Burrito Madre – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!