“Lepo mesto”
Komentar o hotelu Cafe Monza

Cafe Monza
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Ukusna hrana. Zanimljivo mesto. Predlazem da posetite. Cene su pristojne za lokaciju. Postuju sve mere zastite i postoji alkohol na svakom stolu.

Hvala korisniku bojan484

Komentar je napisan: 21. avgust 2018.

15. avgusta oko 19 casova posetili smo vas i imali prilike da probamo vase burgere koji su bili fenomenalni.
Danas smo vas takodje posetili oko 14 casova vodjeni prvobitnim fenomenalnim iskustvom, medjutim ....
Burgeri su bili ni nalik prethodnim.
Naime zemicka je bila malo je reci suva i od pre nekoliko dana,a i sam burger nije bio istog kvaliteta.Malo sam razocarana jer ocekujem isti kvalitet svaki put kada vas posetim.

Hvala korisniku jelenaj887
Komentar je napisan: 11. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Savršeno mesto za ispijanja kafe, laganog doručka, ručka, užine i večere. Preporuka Toranj Monza, Ćuretina u mlincima, Burger, ukusne male palačinke i pregršt salata.

Hvala korisniku zlatkomatijas
Komentar je napisan: 28. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Najudobniji splav u Beogradu na reci Dunav, lokacija savrsena, blizu hotela Jugoslavija, na zemunskom keju.
Ako volite slatkise jednostavno ne smete propustiti preukusni Monza toranj !
Hrana je lagana i odlicna, mali minus za skromni izbor vina. Tiha i intimna atmosfera. Sjajno mesto !

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku jelenapovic
Komentar je napisan: 25. jul 2016.

Splav Monza je jako lepo i opušteno mesto gde povremeno vredi svratiti na dobre porcije pasti. Usluga je jako dobra, a cene su ok.

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku vortodox

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cafe Monza gledali su i

Cafe Monza – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!