“Loša priča”
Komentar o hotelu Palacinkarnica Glumac

Palacinkarnica Glumac
Rangiran na 27. mestu od 55 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 8. januar 2018.

Razočarana sam kvalitetom hrane, više puta sam dolazila na nagovor društva, ali mi se zaista ne dopada kvalitet usluge koju nude. Šteta za ovako dobru lokaciju, a loš izbor hrane. Jedino šta vredi je flaširana voda.

Datum posete: jul 2017.
1  Hvala korisniku TijanaFranc

Komentar je napisan: 11. novembar 2017.

Palacinke su dobre, sto se ne bi moglo reci za osoblje i entrijer koji je stvarno zreo za renoviranje. Kelner je drzak i nevaspitan i sve deluje nekako musavo.

Hvala korisniku Vesna M
Komentar je napisan: 27. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Palacinke su sjajne, ali dva dana za redom služio me isti konobar koji je bio jako neljubazan i drzak oba puta. Smatram da je nedopustivo da sa takvim stavom radi. Izbegavaću Glumac u buducnosti.

Datum posete: januar 2017.
2  Hvala korisniku marijaalex
Komentar je napisan: 9. april 2016.

Ovde dolazim kada želim da pojedem dobru palačinku, koja će uz to i da bude dovoljno velika da predstavlja obrok.

Datum posete: mart 2016.
Hvala korisniku hedonist71729
Komentar je napisan: 14. mart 2016.

Odlicne palacinke,bogato punjenje,ali enterijer je za renoviranje definitivno jer ne odaje bas utisak cistoce,posebno sto je pusenje dozvoljeno bas tik uz kuhinju gde se prave palacinke...prilicno odbija musterije.

Datum posete: mart 2016.
1  Hvala korisniku MajaMaja1

Putnici koji su gledali informacije o mestu Palacinkarnica Glumac gledali su i

Palacinkarnica Glumac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!