“dobra hrana”
Komentar o hotelu Palacinkarnica Glumac

Palacinkarnica Glumac
Rangiran na 27. mestu od 55 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 24. jul 2020.

Hrana je bas ukusna, bar za mmoj ukus. Mada moze se reci da meso (piletina) bude previse suvo i ne bas socno, dekoracija u vidu salatica nije bas najsjajnija.
Mislim da bi usluga morala da bude malo kvalitetnija i da se kuvari ne mesaju u posao konobara.
Atmosfera nije bas idealna jer zvucnici su pokvareni, tako da se umesto muzike cuje krestanje.

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku bojan484

Komentar je napisan: 1. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Palačinkarnica više ne radi. Ne znam da li je zatvorena za stalno ili je premeštena, ali kako god nje više nema.

Hvala korisniku Milanchepool
Komentar je napisan: 8. januar 2018.

Razočarana sam kvalitetom hrane, više puta sam dolazila na nagovor društva, ali mi se zaista ne dopada kvalitet usluge koju nude. Šteta za ovako dobru lokaciju, a loš izbor hrane. Jedino šta vredi je flaširana voda.

Datum posete: jul 2017.
1  Hvala korisniku TijanaFranc
Komentar je napisan: 11. novembar 2017.

Palacinke su dobre, sto se ne bi moglo reci za osoblje i entrijer koji je stvarno zreo za renoviranje. Kelner je drzak i nevaspitan i sve deluje nekako musavo.

Hvala korisniku Vesna M
Komentar je napisan: 27. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Palacinke su sjajne, ali dva dana za redom služio me isti konobar koji je bio jako neljubazan i drzak oba puta. Smatram da je nedopustivo da sa takvim stavom radi. Izbegavaću Glumac u buducnosti.

Datum posete: januar 2017.
2  Hvala korisniku marijaalex

Putnici koji su gledali informacije o mestu Palacinkarnica Glumac gledali su i

Palacinkarnica Glumac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!