Komentar je napisan: 28. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Prosle godine sam odsjedao u ovom hotelu samo 1 noc,na front desk-u me je docekala profesionalna radnica sa pravim tradicionaln srpskim gostoprimstvom.Radim za korporaciju IHG i nikada ni u jednom hotelu nijesam bio usluzen kao u ovome, a bio sam u dosta hotela u Americi i Evropi.Soba je bila odlicna,cista i perfektno sredjena,hodnik je prelijepo mirisao i sve je bilo u extra stanju,cak je i lift bio cist sto me odusevilo jer liftovi obicno nijesu najcistiji.Uglavnom ocjena 5 + i nadam se da cu opet doci u hotel i da ce me docekati ista osoba.

Datum boravka: septembar 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Seaside716470
Olivier S, General Manager objekta Holiday Inn Express Belgrade-City, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. septembar 2017.

Dear Radovan,
Many thanks for your feed back. We are glad to see that your stay in our hotel left you good memories. Thanks for your nice words toward the team and we hope we will have the chance to welcome you again soon.
Sincerely yours, Olivier S, General Manager.

Komentar je napisan: 25. oktobar 2016.

Hotel uredan i čist. Osoblje jako ljubazno i susretljivo. Posebno se zahvaljujemo djelatnicama na recepciji koje su bile extra ljubazne i imale odgovor na svako naše pitanje. Sve u svemu odlično! Ako ponovno dođemo u Beograd ovaj hotel će sigurno biti naš izbor.

Datum boravka: oktobar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku RSardelic
Olivier S, General Manager objekta Holiday Inn Express Belgrade-City, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. oktobar 2016.

Dear RSardelic,

Many thanks for your comment. We are very glad to see that you have enjoyed your city break in our hotel. Thanks for the compliment about quality of service delivered by the team. Looking forward to seeing you soon again in Belgrade. Have a nice day.
Sincerely yours, Olivier S, GM.

Komentar je napisan: 24. jul 2018.

• Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Olivier S, General Manager objekta Holiday Inn Express Belgrade-City, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. jul 2018.

Komentar je napisan: 20. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: jul 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Komentar je napisan: 12. jul 2018.

• Tip putovanja: Putovao/la je poslovno