“Sve divno!”
Komentar o hotelu Restoran Milosev Konak

Restoran Milosev Konak
Rangiran na 1.092. mestu od 1.751 Restorani u Beogradu
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Htela bihda pohvalim restoran, uslugu i zaposlene koji su za danasnje vreme zacudjujuce ljubazni. Iznenadila sam se kad sam videla kako je okiceno, kao iz bajke pogotovo ulaz.. Bilo je nas dosta na rucku i mogu da kazem da su svi bili zadovoljni osim moje bake jer nisu imali paradajz sok ali im je i to oprosteno jer umesto toga je dobila najlepsu baklavu koju je probala.. svaka cast timu restorana Milosev Konak
Topli pozdravi

Hvala korisniku Anapetrovic116

Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Ne znam kakva je unutrasnjost restorana,ali je bašta blagi užas. Raspala tenda, uflekani stolnjaci, DLAKE OD KUČIĆA svuda po stolicama, nabacane stolice.... Jednom rečju, katastrofa. Sa druge strane, ulickani i na bogzna kakvom 'nivou' konobari i muzičari...Prava šteta za restoran na takvom mestu. Tada nam je bio prvi put da smo tamo seli, i svaki sledeći put kada sam želeo da odem sa porodicom, bašta je bila u istom stanju. Dakle, baš ih briga! Vrlo pametno sa njihove strane!

Hvala korisniku Carlito2004
Komentar je napisan: 13. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

1. Дуго се чека,
2. лоша организација,
3. храна још гора (препечена, загорена и подгревана у микроталасној),
4. цене су нерелно високе у односу на квалитет.

Слика говори више од 1000 речи.

1  Hvala korisniku NenadBob
Komentar je napisan: 9. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Jedna od najgorih kafana u kojoj sam bila. Veoma neopravdano skupa, npr. mesano meso 1100din 300g jedva za jednu osobu, paradajz salata 4 koluta koji su do pola zeleni jer unutrasnjost nije ociscena. Prljave case i losa usluga. Pored toga, vikendom je veoma naporno biti u kafani jer tresti muzika sa svadbe koja je unutra i mesa se sa muzicarima iz baste tako da uopste nije opustajuci ambijent sto bi se ocekivalo od kafane u prirodi sa tradicijom kao sto je ima Milosev konak.

1  Hvala korisniku Hogar P
Komentar je napisan: 18. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Za vikend sam bila sa porodicom u ovom restoranu i sedeli smo u delu gde je igraonica. Ja prosto moram da pohvalim konobara koji je sa velikim profesionalizmom sluzio sve goste, nasmejan i prijatan, kao i nas. Slazem se da je guzva vikendom, ali to je sa razlogom jer je bezbedno za decu a i odlicna je usluga i hrana. Mogla sam da primetim samo da gazda restorana stedi na radnoj snazi i previse je opteretio vrhunske konobare koji se trude da postignu sve bez obzira na manjak konobara. Sve pohvale za restoran i topla preporuka za sve porodice koji zele da im se deca lepo i bezbedno igraju a i oni da se opuste uz kafu ili rucak. Sve u svemu svaka cast konobaru koji radi u delu sa igraonicom, za profesionalnost, uslugu i ljubaznost.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku ines0827372

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Milosev Konak gledali su i

Restoran Milosev Konak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!