“Odlicna hrana!!!!”
Komentar o hotelu Restoran Milosev Konak

Restoran Milosev Konak
Rangiran na 1.090. mestu od 1.753 Restorani u Beogradu
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Stvarno moram da napisem par reci, jer sam stvarno prijatno iznenadjen. Svratili smo do parka da prosetamo kuce i svratii u restoran na kafu. Kaako smo videli par lepih tanjira, odlucimo da jedemo i stvarno se odusevim! Odsvno nisam jeo tako dobru klopu! Sto je najbolje, tu je bila i neka muzika i ispade odlican provod. Svaka cast ljudi, samo napred!

Hvala korisniku lekimiha80

Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Sve pohvale za osoblje, asortiman ponude, dekoraciju i higijenu! Najlepše hvala na ugodnom porodičnom ručku.

Hvala korisniku Jdearc
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Htela bihda pohvalim restoran, uslugu i zaposlene koji su za danasnje vreme zacudjujuce ljubazni. Iznenadila sam se kad sam videla kako je okiceno, kao iz bajke pogotovo ulaz.. Bilo je nas dosta na rucku i mogu da kazem da su svi bili zadovoljni osim moje bake jer nisu imali paradajz sok ali im je i to oprosteno jer umesto toga je dobila najlepsu baklavu koju je probala.. svaka cast timu restorana Milosev Konak
Topli pozdravi

Hvala korisniku Anapetrovic116
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Ne znam kakva je unutrasnjost restorana,ali je bašta blagi užas. Raspala tenda, uflekani stolnjaci, DLAKE OD KUČIĆA svuda po stolicama, nabacane stolice.... Jednom rečju, katastrofa. Sa druge strane, ulickani i na bogzna kakvom 'nivou' konobari i muzičari...Prava šteta za restoran na takvom mestu. Tada nam je bio prvi put da smo tamo seli, i svaki sledeći put kada sam želeo da odem sa porodicom, bašta je bila u istom stanju. Dakle, baš ih briga! Vrlo pametno sa njihove strane!

Hvala korisniku Carlito2004
Komentar je napisan: 13. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

1. Дуго се чека,
2. лоша организација,
3. храна још гора (препечена, загорена и подгревана у микроталасној),
4. цене су нерелно високе у односу на квалитет.

Слика говори више од 1000 речи.

1  Hvala korisniku NenadBob

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Milosev Konak gledali su i

Restoran Milosev Konak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!