“Razocaravajuce”

Dodajte je.
Makao 1
Kuhinje: kineska
Komentar je napisan: 16. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Itison prljav uzasno, hrana mi od sinoc stoji u grlu. Porcije jesu velike, ali je ukus ispod proseka. Pacetina je bila lose spremljena I prilicno suva, nudle smo trazili kao prilog, a dobili ogromnu porciju od 500 I kusur dinara, piletina u nekom nedefinisanom sosu. Enterijer kao kod vecine kineskih restorana kod nas, samo je taj pod zaista uzasno prljav bio, pa se plasim kako je u kuhinji.Usluga - onako. Najgori kineski obrok u kojem sam pojeo u Beogradu.

Hvala korisniku Drasko R

Komentar je napisan: 26. april 2018.

Izuzetno dobra i ukusna kineska hrana, osoblje veoma ljubazno, porcije
obilne, higijena na visokom nivou. Sve preporuke za ovaj restoran.

Hvala korisniku Milena62
Komentar je napisan: 13. april 2018. sa mobilne aplikacije

Fin , mali restorancic.Porcije su igromne u restoranu i ima cak u jednoj za troje ljudi.Kada narucujete porcije nisu toliko velike , ali sasvim dovoljne za jednog da posle ne bi ste bacali.Vredi potrositi svaki dinar jer kada ga okusite vise necete moci nista jesti jer je jednom recju P R E D O B R O !!!

Hvala korisniku classicp19
Komentar je napisan: 16. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Jedan od najboljih kineskih restorana u Beogradu ,hrana vrlo ukusna(prilagodjena nasem ukusu),porcije bogate i cene vrlo pristupacne.Enterijer i usluga su na malo nizem nivou ; ali za taj novac iskreno i ne treba ocekivati previse.Ko poseti nece se pokajati ...

1  Hvala korisniku Nikola P
Komentar je napisan: 5. maj 2017.

Po meni najbolji restoran kineske hrane u Beogradu, volim da odem u makao, sviđa mi se što su porcije velike za dvoje. Usluga je odlična, konobari su prilično srdačni i uslužni. Prijatna je atmosfera, i hrana je uvek ista, nema variranja u kvalitetu.

1  Hvala korisniku zivansix

Putnici koji su gledali informacije o mestu Makao 1 gledali su i

Makao 1 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!