“Razočaravajuće”
Komentar o hotelu Mala Kolubara

Mala Kolubara
Komentar je napisan: 13. novembar 2020.

Porcija za dvoje, nije dovoljna ni za jednog, kao da su nam dali nečije ostatke. Kada smo rekli konobaru da je oskudno, podsmešljivo je rekao da se ne može svakom udovoljiti. Uštipci od mesa kao klikeri. Bilo je smešno malo mesa na tom tanjiru za dvoje, kao da smo podelili porciju sa konobarom i kuvarom, znači oni sebi ostavili pola a pola nama doneli. A hladnjikavo, bez ventilacije, nego srećom svratismo u Greenet posle na kafu pa se ugrejasmo za stolom pored radijatora. Mislim da ova Kolubara uopšte grejanje i nema, a ne deluje ni preterano čisto.

Hvala korisniku violeta103

Komentar je napisan: 19. septembar 2020.

DLAKE U HRANI, HAIR IN FOOD 1/10

NE JESTI NIKAD OVDE, GADOST ZIVA

NEVER EAT HERE

Konobar ne slusa sta se narucuje, ne ume da se izivini umesro kuvara, dva puta donoai pogresno i na sve to DLAKE u jelu

UZAS UZAS UZAS

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku nenads11
Komentar je napisan: 24. decembar 2019.

Odličan izbor i kvalitet hrane.Sva hrana koju smo probali je zaista bila dobra.Osoblje se ponaša veoma ljubazno i prijateljski.Atmosfera veoma prijatna.Muzički bend nije napadan a pri tom je veoma kvalitetan i profesionalan.Sve u svemu predivno veće u svim segmentima.

Hvala korisniku laki2121
Komentar je napisan: 3. novembar 2019.

Toplo i ususkano mesto na reci. Tradicionalna hrana, starogradska muzika, karirani stolnjaci i velike porcije.

1  Hvala korisniku Srdjan K
Komentar je napisan: 4. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Sta god da probate u ovom restoranu, necete pozaliti. Sve je naprosto bozanstveno ukusno, socno i kvalitetno! Ambijent je odlican, na samoj Savi. Ima veliki parking ispred. Konobari brzi i usluzni. Jednom recju, nemojte cekati da posetite ovo mesto!

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku madrepadregrande

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mala Kolubara gledali su i

Mala Kolubara – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!