"Titova tajna escape room"

Excellent adventure, brain cracker, see you again soon. Odlicna avantura i mozgalica. Vidimo se... pročitajte više

Komentar je napisan: 20. jun 2020.
406biljanam
tesla je vrrrh

fantasticna soba! preporucujem je svim igracima koji vole avanture! dugo se nismo ovako dobro... pročitajte više

Komentar je napisan: 11. jun 2020.
3maj0Byk

Komentar je napisan: 7. decembar 2019.

Dobra sobe, jako pametan i dobar tok igre. Sredio bih im malo rekvizite, ali dobro. Postoje delovi koji su bas onako pametni odradjeni. Devojke su im jako pametne.

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku Culture778982
Komentar je napisan: 4. decembar 2019.

Došli smo na preporuku u Titovu tajnu jer smo početnici. Soba je sjajna, a mi se vraćamo ponovo da isprobamo i ostale sobe!

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku 450milicaz
Komentar je napisan: 19. novembar 2019.

Po prvi put u escape room-u, bila sam sa drustvom i svi smo se slozili da je predobro iskustvo :) Buba je sjajna, bila nam je od velike pomoci, s obzirom na to da nismo do tada imali iskustva sa escape room konceptom :) Uzivali smo i doci cemo svakako opet da istrazimo i druge sobe :)
Inace je vrlo ozbiljno uradjeno, malo smo se plasili da ne bude prelako, a odusevili se koliko je zapravo tesko i koliko se vodilo racuna o svakom detalju :) Sve preporuke!

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku pekovicmilena
Komentar je napisan: 10. novembar 2019.

Super iskustvo!! Ludo druzenje!! Morate da probate!!
Sat vremena misterija i smejanje!!:)
Dobro za drustvo

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku Olga K
Komentar je napisan: 2. novembar 2019.

Odlicna zabava za drustvo. Sat vremena proleti.
Ovo mi je bio prvi put da sam probao i odlicno je.
Sve preporuke.

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom
Hvala korisniku goxytito