Odlicno iskustvo!!

Odlicne sobe , drugi put sam igrala, jako sam zadovoljna! Moje drustvo je odusevljeno :) Jako je... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Bojanaboka89
"Titova tajna escape room"

Excellent adventure, brain cracker, see you again soon. Odlicna avantura i mozgalica. Vidimo se... pročitajte više

Komentar je napisan: 20. jun 2020.
406biljanam

Komentar je napisan: 20. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Excellent adventure, brain cracker, see you again soon.
Odlicna avantura i mozgalica. Vidimo se sigurno opet u nekoj novoj ️

Hvala korisniku 406biljanam
Komentar je napisan: 11. jun 2020.

fantasticna soba! preporucujem je svim igracima koji vole avanture! dugo se nismo ovako dobro zabavili!

Hvala korisniku 3maj0Byk
Komentar je napisan: 9. jun 2020.

Vratili smo se porodicno nakon karantina I odlicno see zabavili! Stvarno bih preporucila svima da se oprobaju. Pohvale za devojke!

Hvala korisniku Gara32
Komentar je napisan: 31. maj 2020.

Posetili smo i Titovu tajnu bez nekih prevelikih očekivanja, obzirom na to da nam tematika i nije bila posebno zanimljiva. Odlučili smo se za ovu sobu jer smo u adrenalin escape room-u već odigrali Mamurluk i Komu koje su vrhunske sobe. Ispostavilo se da nas Tito nije ni malo razočarao. Zadaci nisu mnogo teški, ali daleko od toga da su za podcenjivanje. Sve u svemu jedna lepa, pitka priča, sa dobrom scenografijom i uvek odličnim game masterima u adrenalin escape room-u.
Koma pomalo jeziva, ne horor soba. Puno inteligentnih zadataka. Posle kome izlazite napunjeni adrenalinom na max. Odigrati je pod must. Ako igrate uveče, nećete spavati pola noći od uzbuđenja.
Mamurluk najomiljenija soba koju ćemo ponoviti posle nekog vremena. Toliko je dobra. Savršena zabava u zahtevnoj sobi su dobitna kombinacija. Topla preporuka da ovu sobu nikako ne za obiđete.

Datum aktivnosti: maj 2020.
Hvala korisniku katijac2020
Komentar je napisan: 5. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Odlično iskustvo u Hangover sobi. Preporučujem svima. Sve pohvale domaćicama koje su veoma ljubazne i profesionalne.

Datum aktivnosti: mart 2020.
Hvala korisniku 282milanv