“Usluga na nivou”
Komentar o hotelu Pizza Fabrika

Pizza Fabrika
Kuhinje: italijanska, Pica

Odlična pica, dostava brza i efikasna ljudi su jako ljubazni, sve pohvale! Posebna pohvala za Uroša Živkovića :)

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku Jelena P

Komentar je napisan: 23. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran je mali, nema da se sedne unutra, samo basta, zastakljena, brza i dobra usluga, osoblje ljubazno, pica vrhunska, ukus, sve, imaju italijansko pivo, lagano i odlicno, sve pohvale!

Hvala korisniku Jo_Ki_9
Komentar je napisan: 2. oktobar 2020.

Prvi put sam toliko razočaran mestom da sam morao da napravim nalog i da iskomentarišem.

Naručio picu sa gorgonzolom, a gorgonzolu osetio u dva zalogaje cele pice.

Testo tvrdo, zapečeno kao da je pica stara dva dana. Pritom dobije se nož za mazanje, a ne reckavi koji može da iseče toliko čvrstu podlogu.

Paradajz sos toliko jak da ubije ostale ukuse iako je pikantna pica bila u pitanju, sa paprikom i salamom i te dve mrve gorgonzole.

Stolice male i neudobne.

Ambijent je lep, eto barem to.

Hvala korisniku JocaFR
Komentar je napisan: 1. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Jako veliki izbor različitih vrsta pica... Veoma ukusno testo,kvalitetni sastojci... Prijatan ambijent, ljubazno osoblje i kvalitetna usluga...

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Vitez333
Komentar je napisan: 20. septembar 2019.

Prijatan ambijent, testo tanko i hrskavo, nadev fenomenalan, sastojci jako kvalitetni ( jeli smo pica Fabrika sa gorgonzolom i prsutom ). Osoblje prijatno, svi su ljubazni.. cene i vise nego pristupacne, ma sve pohvale, nema greske bukvalno smo odusevljeni.

Hvala korisniku TeaT99
urost945, Owner objekta Pizza Fabrika, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. septembar 2019.

Zaista nam je drago sto smo Vas odusevili! Vidimo se opet. Hvala

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizza Fabrika gledali su i

Pizza Fabrika – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!