“Neprihvatljivo loša hrana”
Komentar o hotelu Druga Piazza

Druga Piazza
Kuhinje: italijanska, pica, jela sa roštilja
Komentar je napisan: 12. oktobar 2016.

Više puta sam u raznim prilikama bila u Piazzi. Posebno sam se obradovala pre par meseci kada su uveli animaciju za decu, vikendom,a koja je organizovana na spratu restorana. Inače, pica po kojoj je restoran poznat, po meni nije preterano kvalitetna, posebno zbog pelata koji koriste. Svejedno, recimo da je možda stvar ukusa.
Ipak, tokom poslednje posete Piazzi, sa dvoje male dece (inače nemaju meni za decu) neprijatno smo se iznenadili kada smo posle naručene karbonare, dobili nešto što ne znam kako bih nazvala. Inače sam naglasila da je za decu, da ne stavljaju biber, da pasta bude bolje skuvana (ne al dente). I pasta je bila čak ni al dente već nedovoljno kuvana, sa nekim komadićima prepečene slanine. Potpuno neprihvatljivo. Druga dva obroka,bazirana na mesu, bila su jestiva. Ambijent restorana je prijatan, nije previše zadimljeno što je problem većine beogradskih restorana. Sve u svemu, ne očekujte previše kvalitetan obrok, naprotiv, iznenađenja su moguća.

Hvala korisniku stefano38
Napišite komentar

Komentar je napisan: 15. mart 2016.

Zanimljiv jelovnik,vrlo posećeno,topla atmosfera.Hrana je ok,ma da može i bolje... Lepa lokacija.Vredi svratiti.

Hvala korisniku Marija K
Komentar je napisan: 20. oktobar 2015. sa mobilne aplikacije

Jako lep ambijent, usluga na visokom nivou! Odicna hrana, a svima preporuka da probaju Alpski kolac, jedan od najboljih kolaca koje sam ikada probala. Ono sto je jako bitno za nas, posebno u narednom periodu, mozemo sa psom u sam restoran (ne samo u bastu)... sve pohvale!

Hvala korisniku Aleksandra M
Komentar je napisan: 31. jul 2015. sa mobilne aplikacije

Bio sam ovde nekoliko puta, i samo prvi put je pica bila dobra. Poslednji put sam narucio jedno od, kako to oni zovu, "premium" mesa iz menia, cija je cena skoro duplo veća nego cena bifteka u drugim restoranima te klase. Dobio sam mali ali zato vrlo žilav komad mesa. Grilovano povrce koje sam izabrao kao prilog, i koje se dobija besplatno uz to meso je bilo takodje jako loše. Usluga je odlicna, a konobari prijatni.

Hvala korisniku Milos K
Komentar je napisan: juče

Hvala korisniku zorbao

Putnici koji su gledali informacije o mestu Druga Piazza gledali su i

Druga Piazza – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!