“Dobra Pizza i Pasta”
Komentar o hotelu Druga Piazza

Druga Piazza
Kuhinje: italijanska, Pica, jela sa roštilja
Komentar je napisan: 10. mart 2021.

Narucili smo preko GLOVO (30-40min). Odlicna pizza i jos bolja pasta. Definitivno jedan od najboljih Italijanskih restorana u Beogradu.

Datum posete: mart 2021.
Hvala korisniku Marko P

Komentar je napisan: 7. februar 2021.

Narucili smo preko GLOVO-a i trebala je hrana da stigne posle 30-40 min. Sve su odlagali dok nisu stigli do sat ipo. Na kraju su porudzbinu otkazali.

Toliko o Druga Piazza iskustvu...

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku 404kristijand
Komentar je napisan: 18. avgust 2020.

Ambijent, usluga, hrana = SAVRSENO
Vrlo je romantično ,suprug i ja smo bas uzivali i sugurno se vracamo ponovo :)

Hvala korisniku AleksMart03
Komentar je napisan: 3. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Prije svega, restoran se nalazi na divnoj lokaciji i ima jako lijep pogled. Usluga je fenomenalna, konobari i konobarice su za svaku pohvalu. Profesionalni su i trude se da ispune svaku želju gosta. Hrana je savršena. Efektivna dekoracija, i svježe namjernice od kojeg je jelo napravljeno su pun pogodak. Ambijent je jako prijatan i otmen, restoran je izuzetno čist i atmosfera je izvrsna.
Apsolutno vrijedi posjetiti restoran. Tople preporuke! :)

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku iva_1410
Komentar je napisan: 23. jul 2019.

Bilo nam je predivno i definitivno ćemo doći ponovo. Prelepo i opuštajuće mesto. Hvala puno i veliki pozdrav za Marka Štrbca koji je doprineo svojom ljubaznošću i profesionalnosti da se osecamo ovako.

Hvala korisniku Jovanaisandra

Putnici koji su gledali informacije o mestu Druga Piazza gledali su i

Druga Piazza – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!