“Komentar”
Komentar o hotelu Restoran So & Biber

Restoran So & Biber
Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Restoran u kom cete se svakako dobro najesti, imajuci u vidu velicinu porcija jela i dezerta. Kuvari se trude da smisle interesantne kombinacije. U ponudi su posna jela od ribe, a i za vegetarijance se moze probrati. Jela su kao u opisu, nije se desilo da nekad nedostaje neki sastojak. Odnos cena kvalitet je za pohvalu. Lepo mesto ukoliko zelite da odete sa porodicom na nedeljni ručak, za svakog ce se naci ponešto i niko nece ostati gladan. Kelneri su vesti, iskusni, lepo se ophode prema gostima, upuceni su u meni i jela u ponudi, spremni su da daju sugestije. Atmosfera je prijatna, porodična. Restoran je čist, jedino smatram da bi trebali da porade na izgledu enterijera, ali za placenu cenu je sve veoma pristojno. Leti je lepo jesti u bašti. Svaka preporuka.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku HanaZ123

Komentar je napisan: 2. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Više puta sam bila u ovom restoranu i čini mi se da je usluga malo lošija nego ranije. Naručili smo njihovu poznatu čorbu i servirana nam je mlaka. Jasno je da je ne kuvaju za svakog gosta pojedinačno, ali mogli su je malo više podgrejati.
Inače, roštilj je bio ukusan kao i uvek, a lignje sasvim dobre.
Više volim ovaj restoran leti, zbog sedenja napolju.

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku ena76bg
Komentar je napisan: 29. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale.. Uvek se rado vratimo zbog kompletne usluge, vrlo raznovrsna ponuda, brzo i nasmejano osoblje, ogromne porcije i na kraju razuman iznos.. Zaista preporuka u svakom smislu.. Ni jednom se nismo pokajali pri izboru jela, sve je zaista odlično!

Hvala korisniku Tijana T
Komentar je napisan: 21. februar 2020.

Najbolji ubedljivo i po ceni i po usluzi šta god narucili od jela necete se pokajati.najbolji konobar marko . Vrh teleca corba rebarca teletina ispod saça vrh kolaci nije skupo ima parking i wi fi sve pohvale vrh basta

1  Hvala korisniku aleksandarm728
Komentar je napisan: 4. novembar 2019.

Ambijent samog restorana je odličan, jako uredno. Okolo restorana je neugledni ambijent,ali to nek vas ne spriječi da probate njihovu hranu.Hrana je izvrsna.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Katarina F

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran So & Biber gledali su i

Restoran So & Biber – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!