“Cool kafic/restoran”

Rangiran na 4. mestu od 58 kafa i čaj u Beogradu
Opcije za ručavanje: doručak, večera
Opcije za ručavanje: doručak, večera
Komentar je napisan: 23. april 2018. sa mobilne aplikacije

Vrlo popularno mesto u samom centru Beograda. Hrana je vrlo ukusna i porcije su super. Jedina zamerka je sporo osoblje koje zaboravlja biber/so uz salatu.

Hvala korisniku 686dejanj

Komentar je napisan: 7. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Konobari su spori. Čekali smo našu konobaricu oko 10 minuta. Kafa OK. Šejk bi bio bolji da nam je dala velike kašike umesto malih pa smo morali da isprljamo prste i nismo mogli lepo da promešamo.

Al zato jedan od najboljih pogleda u gradu.

Hvala korisniku Janko J
Komentar je napisan: 27. januar 2017.

Hrana odlicna, jedna od najbolje koju sam jeo u restoranima. Osoblje ljubazno i ne previse napadno, bas kako treba. Serviranje je vrlo interesantno. Mozda malo prenatrpano, ali to ne utice na moj celokupan utisak i pet zvezdica.

Hvala korisniku Vuk_Gurman
Komentar je napisan: 2. februar 2016.

sjajno.....bili smo na veceri,konobari ljubazni,nenapadni,,,,hostesa nam je puno pomogla a slike u jelovniku su nam odmogle,,,,hteli smo sve:-)))))

Hvala korisniku zozon666
Komentar je napisan: pre 1 nedelju sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Boutique #2 gledali su i

Boutique #2 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!