“Savrsenstvo”
Komentar o hotelu Pekara Trpkovic

Pekara Trpkovic
Rangiran na 1. mestu od 21 pekare u Beogradu
Komentar je napisan: 9. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Najbolja pekara u gradu...Uvek sveza peciva, ali posebnu paznju obratiti na burek...ne mozete da pogresite za koji god da se odlucite...savrsenstvo.

Hvala korisniku Darko P

Komentar je napisan: 4. jun 2017.

Najbolja pekara u gradu. Uvek je guzva,ali kada vidite red koji ceka hranu,sve vam je jasno da je i vise nego dobar kvalitet. Burek je vrhunski,kifle,ma sve! Jednom recju Trpkovic!

Hvala korisniku Nenad C
Komentar je napisan: 9. februar 2017.

Njihov burek za zakon!
Nisu mi bili jasni redovi za burek (?!) ispred pekare, ali kad sma ga jednom probala, vise nisma kupila burek na drugom mestu.
OStalo pecivo - nemam zamerki!

1  Hvala korisniku Lidija-0273
Komentar je napisan: 2. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Prelepa peciva,dezerti..atmosfera je super,i dosta su povoljni.Preporucila bih svakom da svrati kad se nadje u blizini.

1  Hvala korisniku Marijana MaCa I
Komentar je napisan: 15. novembar 2016.

Više puta sam posetio PEKARU TRPKOVIĆ,ali zadnja poseta 14.11.16,zaista prevazilazi minimalac sira u bureku.Hvalio sam ,ali više se ne može hvaliti,to je svakim danom sve manje sira.Kora -tvrdo zapečena,jedva se grize.Da li je promena pekara u pitanju,ili štednja,ne znam,ali do sada sam svima hvalio,svemu lepom dođe kraj.U nadi da će se kvalitet popraviti,i da cena neće drastično skočiti,očekujem pozitivne reakcije....

2  Hvala korisniku borislavgeorgijevic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pekara Trpkovic gledali su i

Pekara Trpkovic – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!