“Doručak”
Komentar o hotelu Pekara Trpkovic

Pekara Trpkovic
Rangiran na 1. mestu od 25 pekare u Beogradu
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Lepa peciva.U ovoj pekari je sve ukusno i treba probati.Ima nekih novih proizvoda koji zaslužuju pažnju gurmana.To je dokaz da i mi možemo da imamo kvalitetne pekare kao,Danci i Francuzi. Mislim da ovde može svako naći nešto za sebe.

Hvala korisniku Mladen A

Komentar je napisan: 16. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Tražili smo nekakav članak o najboljem bureku u Beogradu, ali nismo uspjeli pronaći. Među svim komentarima smo pronašli i pekaru Trpković pa smo odlućili je posjetiti.

Odlićno mjesto, burek je super jeli smo od sira, mesa i šunka-sir.

Hvala korisniku deckokojiobecaje
Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Sve je super! Usluga, klopa i atmosfera. Prava narodna pekara, Stalno je guzva i treba biti strpljiv. Vredi cekati.

Hvala korisniku Petar912
Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Uvek sveza i ukusna peciva. Ako ste vec odlucili da jedete nesto iz pekara, onda bar izaberite dobru pekaru. :)

Hvala korisniku SanjaCoka
Komentar je napisan: 7. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Uvek guzva ali zbog toga sto su super. Najvise volim njihove kiflice sa cokoladnim kremom. Imaju radnju i u Dimitrija Tucovica.

Hvala korisniku JovankaPantic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pekara Trpkovic gledali su i

Pekara Trpkovic – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!