“fantastični mirisi i peciva :)”
Komentar o hotelu Pekara Trpkovic

Pekara Trpkovic
Rangiran na 1. mestu od 25 pekare u Beogradu
Komentar je napisan: 8. januar 2020.

već decenijama najbolja pekara u Beogradu, i slatka i slana ponuda je van svake konkurencije. Prosto, nijedna pekara u gradu nema veštinu pravljenja tako ukusnih kroasana, kiflica, bureka...

Hvala korisniku kikiBB2015

Komentar je napisan: 30. decembar 2019.

Pekara koja postoji dugi niz godina u Beogradu I dalje je najbolja u gradu.
Svaka cast vlasnicima, a prvenstveno zaposlenima. Nigde necete videti ljubaznije ljude, nasmejanija (zadovoljne).
Kvalitet peciva nikad bolji.
Sve sveze I preukusno.

Hvala korisniku selmad495
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Lepa peciva.U ovoj pekari je sve ukusno i treba probati.Ima nekih novih proizvoda koji zaslužuju pažnju gurmana.To je dokaz da i mi možemo da imamo kvalitetne pekare kao,Danci i Francuzi. Mislim da ovde može svako naći nešto za sebe.

Hvala korisniku Mladen A
Komentar je napisan: 16. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Tražili smo nekakav članak o najboljem bureku u Beogradu, ali nismo uspjeli pronaći. Među svim komentarima smo pronašli i pekaru Trpković pa smo odlućili je posjetiti.

Odlićno mjesto, burek je super jeli smo od sira, mesa i šunka-sir.

Hvala korisniku deckokojiobecaje
Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Sve je super! Usluga, klopa i atmosfera. Prava narodna pekara, Stalno je guzva i treba biti strpljiv. Vredi cekati.

Hvala korisniku Petar912

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pekara Trpkovic gledali su i

Pekara Trpkovic – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!