“Perfektna Pizza...i sve ostalo...”
Komentar o hotelu Campania Trattoria

Campania Trattoria
Kuhinje: italijanska
Komentar je napisan: 25. maj 2017.

Perfektna Pizza, super Temet vino i perfektna usluga..."u redu je tako", rece moja svajcarska supruga...misleci na napojnicu...:-)

Hvala korisniku Radovan J
Napišite komentar

Komentar je napisan: 27. decembar 2016.

Definitivno najbolja pizza u gradu. Sve pohvale za majstore. Savresena usluga, izbor vina i prelepa atmosfera.

Hvala korisniku Jovana U
Komentar je napisan: 8. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Dolazim odande gde je pizza rođena. Veruj te mi da je to prava italijanska pizza. Cak u nekim delovima italije nije tako dobra. Odličan ambijent ljubazno osoblje.
Toplo svima preporučujem.

1  Hvala korisniku affyandy
Komentar je napisan: 8. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Toplo svima preporučujem.

Hvala korisniku affyandy
Komentar je napisan: 7. avgust 2016.

Sve je savršeno. I ambijent i hrana i usluga. Imate osećaj kao da ste u Italiji, npr. centru Rima.
Posebno bih izdvojila ljubazno osoblje.

Hvala korisniku Zoe Z

Putnici koji su gledali informacije o mestu Campania Trattoria gledali su i

Campania Trattoria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!