“Stasa”
Komentar o hotelu Campania Trattoria

Campania Trattoria
Kuhinje: italijanska
Komentar je napisan: 6. mart 2020.

Slucajno otkriven restoran i mozda zbog toga postao omiljen Ovde se osecas kao kod kuce Hrana je savrsena omiljena nam je burrata Ukus Italije na poseban nacin Usluga je dobra ali to i nije toliko bitno jer sve sto izadje iz kuhinje ovog restorana ima poseban sarm Odnos cene i kvaliteta je uravnotezen Slatkisi takodje ukus Italije na poseban nacin Tiramisu najbolji u gradu Za svaku preporuku mozda postane i Vas omiljen restoran

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku Stasa311

Komentar je napisan: 26. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Najbolja Pizza na balkanu ne samo u Beogradu - ista kao u Napoliu - sve pohvale i za pastu ali pizza je 10+ . I naravno najljubazniji konobar na svetu, nikada nismo videli ljubaznije i profesionalnije osoblje nemam reci cista 10ka / sto se tice paste i pizze i celokupne italianske kuhinje jedina konkurencija je italija a u srbiji je nemaju

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku Italiana777
Komentar je napisan: 12. novembar 2019.

Restoran je idealan za porodilčni ručak ili laganu večeru sa prijateljima. Jako prijatno mesto i osoblje.
Pizza je sigurno najbolja u gradu, peć na drva, napuljski majstor!
Sve pohvale!
Uvek jedva čekam da mu se vratim :)

Hvala korisniku radojicic
Komentar je napisan: 26. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

6 ljudi probali smo 6 razlicitih pizza. Sve sto smo narucili bilo je savrseno ukusno. Definitivno mesto gde se moze pojesti odlicna pizza ili testenina i odlicni Italianski deserti. Ima izbor Srpski i Italianskih vina i piva. Ambijent i uredzenje slatki i prijatni. Konobar koji nas se sluzio bio je kompletno upucen u meni. Ovo mesto je definitivno mesto koje treba da se poseto uvek kad treba da se pojdede pizza ili testenine.

Hvala korisniku 873oliverk
Komentar je napisan: 6. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Tipični Italijanski restoran odlična pasta originalni sastojci osoblje ljubazno rado ću se vratiti!!

Hvala korisniku ileloo

Putnici koji su gledali informacije o mestu Campania Trattoria gledali su i

Campania Trattoria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!