Tripadvisor

“Omiljeno mesto :)”
Komentar o hotelu Berliner

Berliner
Kuhinje: nemačka
Komentar je napisan: 17. januar 2018.

Dobar ambijent, ukusna hrana, odličan izbor piva i muzike čine ovo mesto zaista jedinim od meni dražih u Beogradu. Usluga je odlična, nemam apsolutno nijednu zamerku, i svakom bih preporučila posetu Berlineru :).

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku valentinastopalovic

Komentar je napisan: 25. jul 2016.

Fenomenalno mesto, hrana vrhunska! Moja jedina zamerka je to što su piva skuplja nego u ostalim pivnicama u centru grada. Osim toga, sve je savršeno.

Datum posete: maj 2016.
Hvala korisniku malteze2016
Komentar je napisan: 19. maj 2016.

Prelep ambijent,ljubazna i brza usluga,veliki izbor piva i veoma ukusna hrana,cene pristupacne......

Datum posete: februar 2016.
Hvala korisniku draganmaxaa
Komentar je napisan: 10. mart 2016.

Dobio sam kobasicu punjenu sirom čija je površina bila ugljenisana većim svojim delom na površini, ne samo crna već i sa crnim gromuljicama. Na to sam od konobarice tražio da vrati moju kobasicu u kuhinju, međutim konobarica je odbila da preuzme tanjir, uputila me da sam priđem šanku i dam kuvaru tanjir, što sam i uradio. Posle toga nikakvo objašnjenje nisam dobio ni od koga bar 10 min, iako je konobarica više puta prošla pored mog stola.
Na kraju sam joj mahnuo i pitao "Da li ću dobiti zamenu, drugi tanjir?", na šta se konobarica u hodu podsmevački nasmejala i rekla "Ne, naravno" i produžila dalje.

Dakle, nezadovoljne mušterije se ovako tretiraju u Berlineru - bez razgovora, bez objašnjenja, bez razumevanja.

Datum posete: mart 2016.
18  Hvala korisniku Dejan K
Komentar je napisan: 12. novembar 2015.

preko 80 vrsta piva, fantastičan ambijent, odlična klopa, pivnica bez konkurencije u Beogradu, jednostavno morate posetiti ovo mesto!

Datum posete: oktobar 2015.
Hvala korisniku MilanRadosavljevic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Berliner gledali su i

Berliner – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!