“Ručak”

Manufaktura
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opis: Authentic Balkan food and drinks
Komentar je napisan: 14. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Ljubazno osoblje, odličan ambijent i zanimljiv urađen enterijer, hrana ukusna i jeftina ali bi možda mogle porcije biti i veće.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku Ivan I

Komentar je napisan: 3. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Više se drži do izgleda i atmosfere nego do hrane. Hrana prosečna, porcije smešne do usudila bih se reći bezobrazno male. No dobro, čini mi se da su više za turiste nego za normalne ljude.

Datum posete: decembar 2017.
1  Hvala korisniku natasao32
Komentar je napisan: 27. novembar 2017.

usluga super kao i rakija, klopa fina! Jedina zamjerka je toalet koji nikako nije u skaldu sa prekrasno uređenim unutrašnjim prostorom i terasom. Mene osobno oduševljava ljubaznost konobara u Beogradu, svaka preporuka.

Datum posete: novembar 2017.
Hvala korisniku tamaraseropian
Komentar je napisan: 19. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Excellent! The rest is sinfonia!
U potrazi za originalnošću, domaćim receptima i toplom atmosferom naišli smo na Manufakturu i apsolutno smo uživali!

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku Ana K
Komentar je napisan: 17. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Restoran je originalno ureden, hrana ukusna, konobari usluzni.
Bilo sam na rucku, a kako mi je bilo sve super odlučio sam ponovo doći za večeru.
Za preporučiti!

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku Marko B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Manufaktura gledali su i

Manufaktura – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!