“Ručak”

Manufaktura
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opis: Authentic Balkan food and drinks
Komentar je napisan: 14. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Ljubazno osoblje, odličan ambijent i zanimljiv urađen enterijer, hrana ukusna i jeftina ali bi možda mogle porcije biti i veće.

Hvala korisniku Ivan I

Komentar je napisan: 3. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Više se drži do izgleda i atmosfere nego do hrane. Hrana prosečna, porcije smešne do usudila bih se reći bezobrazno male. No dobro, čini mi se da su više za turiste nego za normalne ljude.

1  Hvala korisniku natasa o
Komentar je napisan: 27. novembar 2017.

usluga super kao i rakija, klopa fina! Jedina zamjerka je toalet koji nikako nije u skaldu sa prekrasno uređenim unutrašnjim prostorom i terasom. Mene osobno oduševljava ljubaznost konobara u Beogradu, svaka preporuka.

Hvala korisniku tamaraseropian
Komentar je napisan: 19. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Excellent! The rest is sinfonia!
U potrazi za originalnošću, domaćim receptima i toplom atmosferom naišli smo na Manufakturu i apsolutno smo uživali!

Hvala korisniku Ana K
Komentar je napisan: 17. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Restoran je originalno ureden, hrana ukusna, konobari usluzni.
Bilo sam na rucku, a kako mi je bilo sve super odlučio sam ponovo doći za večeru.
Za preporučiti!

Hvala korisniku Marko B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Manufaktura gledali su i

Dorćol, Srbija

Manufaktura – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

;