Veoma zabavno i drugacije

Odlicno, najbolje provedenih sat vremena u Beogradu. Devojka i ja smo bili u voodoo sobi, jako smo... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 4 dana
mihailop54
Dorcol, Srbija
Pokretanje svih moždanih vijuga

Odlično iskustvo, kvalitetna zabava! Originalne ideje i raznolikost u zadacima definitivno čine ovo... pročitajte više

Komentar je napisan: 11. avgust 2020.
fotograf_iz_nehata

Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Fenomenalno! Autenticno i zabavno proveden 1h.Bez Pedje, domacina, to ne bi bilo to! Svaka cast i hvala

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku sekulicorama
Komentar je napisan: 24. novembar 2019.

Bili smo sa decom I super smo se proveli. Deca jedva cekaju sledecu.bolje smo se proveli nego u Escape roomu u Kaliforniji

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku Acailaza
Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Escape Mania je odlicno mesto za zabavu za sve. Soba Robin Hood je po meni najbolja, mada I Vudu room kao I Kafana Jugoslavija predstavljaju super mesta. Mesto gde odrasli postaju deca. U centru Beograda.

Datum aktivnosti: decembar 2018.
Hvala korisniku AleksandraSerbia2016
Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Rekao bih da definitivno treba otici u potragu za krunom, a naravno nakon uzbudljive potrage mogli bi da svratite do kafane koja je samo tu iza coska. Tamo ce vas cekati jako prijatan konobar koji ce vas usluziti bolje nego u vasoj jazbini, a naravno i usput da vam baci pricu da unutar kafane postoji tajni recept za eliksir zaborava(Nije "Rakija") i onda sve u krug.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Hvala korisniku dzibla
Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Najbolji escape room do sada! Osoblje je preljubazno! Vreme nam je proletelo. Odlicno posle posla da se zabavite, a opet mozak da vezbate! Za svaku preporuku!

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku Krisnbg